Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

yalnız söyleyince bi garip duruyor. bebekken seni öldürmüş bi insana kin duymamak :D adam seni öldürmüş daha ne yapsın. bebekken ölmüş ama ustasının yakalanmasının onda biri kadar dert etmedi :D

Sadece fast pass mi olacak konuda yoksa preview de olacak mı?
Belki aradaki bir bölüm farkı kapatırlar diye umuyordum ama Kore'de bölüm çıktığında batıda hala pazar olduğu için çevirmen ve editörlerine fazla zaman kalmıyor herhalde ki bu bir bölüm farkla beraber çeviriler daha iyi gözüküyor.
Neyse burada 3 farklı başlığa gerek olduğunu düşünmüyorum şahsen, bedava olmayan her bölüm için bu başlık kullanılabilir ama İngilizce'ye çevrilmeyen son bölümle ilgili şeyler spoilera alınırsa daha güzel olur gibi.

Yalnız her şey iyice karıştı her hafra üç çeşit bölüm var.
geriden geleni mi tartışacağız. fastpass i mi yoksa prewiew ları mı :/

Belki aradaki bir bölüm farkı kapatırlar diye umuyordum ama Kore'de bölüm çıktığında batıda hala pazar olduğu için çevirmen ve editörlerine fazla zaman kalmıyor herhalde ki bu bir bölüm farkla beraber çeviriler daha iyi gözüküyor.
Neyse burada 3 farklı başlığa gerek olduğunu düşünmüyorum şahsen, bedava olmayan her bölüm için bu başlık kullanılabilir ama İngilizce'ye çevrilmeyen son bölümle ilgili şeyler spoilera alınırsa daha güzel olur gibi.
Başlığı görünce herkes Fast pass e gecmis sandım ama ben yine bir hafta geriden yorumları okuyayim spoiler yemeyelim durduk yere :D

ben 3. sezon 5. bölüme kadar fastpass le okudum webtoon'dan. prewiewlar da mı fastpass 'e dahil ?bi bölüm fark olmaası gerekiyordu herhalde fastpass'te

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık