Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Tog 337

Resimlerden pek birşey anlayamadım ancak Gustang Hoaqin'i yere yapıştırdı, Hoaqin kaçmaya çalıştı heralde tekrar yapıştırdı ve yanlış anlamadıysam ruhları çıkardı bedeninden. Tam bu sırada Urek baya bir psiko şekilde ortama daldı. Tam beklenen döüş başlıyor derken 2 muhabbetten sonra cıvıdı hemen.

O sırada bizimkiler Yuri dahil Bong Bong kullanarak aynı yere geldiler. En sonda ise 2 yeni karakter göründü, kimdir bunlar necidir tanıyamadım.

Amanın, şimdi tekrar baktımda sondaki bizim timsah, namı diğer Rak WRAITHRAISER'miş.:at:

Evet görünüşe göre Gustang'in geliş amacını ve tavırlarını baya iyi tahmin etmişim :D
Gustang'in düşman olduğunu sanmıyorum açıkçası, aile liderleri arasında Baam'ı destekleme ihtimali en fazla olan kişi o hem de Baam'ın asıl kimliğini biliyor veya tahmin ediyor. Muhtemelen Baam'ın gardiyanların kontrolünde olmadığı bir yerde olmasını fırsat bilip görüşme zamanının geldiğini düşünüyor.

Bilgi ağı çok geniş biri olduğu için Urek'in orda olduğunu biliyordur ama aralarındaki ilişki direk düşmansı değil zaten.
Gustang Baam'ı uzun bir süredir bekliyormuş ve Garam'ın Evan'a söylediği gibi şu anki buluşma da onun planı dahilinde olabilir. Yani Yuri'yi Baam'ın peşinden gönderen Repelista da Gustang'le işbirliğinde gibi bir durum söz konusu.
Tam olarak açıklayamadığımız şeyler için Reppelista ve Gustang'i sorumlu tutmamız doğruymuş :D

Ayrıyeten Gustang'in Baam'dan isteyeceği şey Enne'yi kurtarmak olabilir ama Gustang'ın kızına çok da değer verdiği için bunu yapacağını düşünmüyorum. Kızını muhtemelen 13 ay serisini toplamak için araç olarak kullanıyordu.
135. katın kapısının açılmasıyla ilgili bir mesele de olabilir ama Enne de konuyla yakından ilgili ve tekrar aktif olması kuledeki güç dengelerini bozacak kadar güçlü bir karakter.

Gustang: ... Urek Mazino söylediğim şeyi geri alıyorum.
Belki de biri daha vardır vardır....
Urek: Kim?
Gustang: ... bizimle eşit olabilecek biri.
Buraya gel Arlene'nin oğlu.
Sonunda yüz yüze görüşebildik. Benim adım Po Bidau Gustang.
Seni uzun zamandır bekliyordum.
Buraya senden bir iyilik istemeye geldim.
------------------------------------------------
Arlene'nin oğlu diye seslenmesini umuyordum geçen haftadan beri. Beklentileri fazla yüksek tutmaktan korkuyordum :)

Arlene'nin oğlu diye seslenmesini umuyordum geçen haftadan beri. Beklentileri fazla yüksek tutmaktan korkuyordum :)
Sanki Garamı desteklemek için soktu gibi sahneye :)

Kızımı kurtar şu puşt zaharddan derse şaşırmam

Eşit olabilecek diyor bizimle? Urek eşit mi yani?

Sanki Garamı desteklemek için soktu gibi sahneye :)

Kızımı kurtar şu puşt zaharddan derse şaşırmam
Enryu'nun gardiyanı öldürmesi ve Gustang'in dikeni saklaması Zahard imparatorluğunun ilk dönemlerindeydi o sırada Enne'nin doğmamış olması lazım. Enne önemli bir nokta ama Gustang'in gözünde değeri pek yok bence.
Eşit olabilecek diyor bizimle? Urek eşit mi yani?
Gustang'e göre kuralsız olmayanlar böcek gibi bir şey :D '' Wolhaiksong mu deniyor neyse o ezikleri bırak, sen akvaryumda kapalı kalmış bir balinasın'' diyor. Yani eşit derken kasttetiği şey kuralsız olmak.

Enryu'nun gardiyanı öldürmesi ve Gustang'in dikeni saklaması Zahard imparatorluğunun ilk dönemlerindeydi o sırada Enne'nin doğmamış olması lazım. Enne önemli bir nokta ama Gustang'in gözünde değeri pek yok bence.

Gustang'e göre kuralsız olmayanlar böcek gibi bir şey :D '' Wolhaiksong mu deniyor neyse o ezikleri bırak, sen akvaryumda kapalı kalmış bir balinasın'' diyor. Yani eşit derken kasttetiği şey kuralsız olmak.
Kendisi de bir kuralsız mı? :D Ama sanırsam o grupta olan Urek'in kankası denilen eleman sıralama olarak Gustang'dan daha öndeydi?

gustang da bir kuralsız.
ve gustang whiteın gitmesine izin veriyor.aksine onu engellemiyor.
Ama beyazın(slayer) içine kattığı ruhlara yapılan büyü,beyazın ordan
çıkmasına engel oluyor.görünmez bir bariyere çarpıyorum diyor.
gustang buraya yapılan büyüye yardım etmiş...

ve Rak geri döndü!!serinin cahil ama deliyürek dinosu özledik seni:D

Kendisi de bir kuralsız mı? :D Ama sanırsam o grupta olan Urek'in kankası denilen eleman sıralama olarak Gustang'dan daha öndeydi?
Zahard asıl kuralsız diğer aile liderleri çakma meselesi fanların uydurduğu bir şey. Siu aile liderlerinden de Rachel'dan da kuralsız olarak bahsediyor. Ve aile liderleri de Gog'den eğitim aldılar ve kuralsız olmasa almazlardı.

Ayrıca Gustang Urek'in ruhlarla ilgili ısrarı üzerine ''Peki onları olmalara gereken yere koyacağım, senin yarı çıplak şekilde ailemi yok etmeni görmek istemem diyor.''

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık