Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Komatsu'nun olay belli, malzemenin sesi. :a:
Güce gerek yok onun açısından. Ha illaki lazım olursa elindeki bıçak çok sağlam. Bir kere yukardan aşağı salladığında bayağı bir güçlü atak oluşmuştu. Gerçi bir cacık olacağından değilde. :ehe:

O değil de bu Komatsu güçlenmeyecek mi?
Belli olmaz hücre nakli olabilir.Ki olmalı da setsuno da aşçı ama en güçlüler de başı çekiyor.Bir şey olduğunda hep dorigo-saann demesin yani.Azıcık kendini kurtarsın.O kadar yemek yapıyor teknik öğrendi hızlı şekilde güçlenir.

Yaptığım yorumların üçte ikisi bu konudaymış, konu sıfırlanınca benim yorumlar da gitti :oleyo:

Toriko'nun düğününde ziyafet verilir illa ki, bunun için de epey malzeme lazım.O değil Rin ve Toriko gerdeğe girer, Toriko Gurme Dünyasına gider, döndüğünde oğlu(teamül bu yönde) 3-5 yaşına gelmiştir.Komatsu da Toriko olmadı bari bebesi olsun diye ona yazar :fool:

Mesaj sayılarımız azalmış :)
Komatsu'ya bence gurme hücreleri bu saatten sonra verilmez, eğer nakil yapacak olsalardı seri başında yaparlardı, Toriko'yla birlikte güçlenirdi. Ayrıca gurme hücreleri uymazsa ölüm tehlikesi var yani herkese nakil olmuyor.

O degilde bu hayvanlar nasıl güçlendi !? Gourmet World'e gitmemişler,ee Human World'de de yiyecek kalmamıştı malum baharattan,kapsülerle mi güçlendiler naptlar ?

Yaptığım yorumların üçte ikisi bu konudaymış, konu sıfırlanınca benim yorumlar da gitti :oleyo:

Toriko'nun düğününde ziyafet verilir illa ki, bunun için de epey malzeme lazım.O değil Rin ve Toriko gerdeğe girer, Toriko Gurme Dünyasına gider, döndüğünde oğlu(teamül bu yönde) 3-5 yaşına gelmiştir.Komatsu da Toriko olmadı bari bebesi olsun diye ona yazar :fool:
al benden de o kadar :D

Bende gurme dünyasını ilk gördüğümüzde-bknz Toriko'yu jiro amca kurtarmıştı- komatsu'nun güçlenmesi gerektiğini düşünüyordum.
Ama mangadaki son olaylar arasında animedeki dövüşlere bakarken dank etti bir şey.
Komatsunun güçlenmeye ihtiyacı yok. Yani şöyle komatsunun felsefesi "herhangi bir yiyeceği herkesin yemesi" hani hatırlarsanız food honor-o sabun gibi yiyeceğin adını hatırlayamadım- kısmında özel pişirilmesi gereken yiyecekler için şöyle bir lafı vardı "neden bunları herkes yiyemesin ki? Ben öyle bir pişirecem ki herkes yiyebilecek"
-sanki biraz karışık oldu özetleyeyim-nihayetinde bir Reiper değilim yazım konusunda ama demek istediğim komatsu yiyeceklerin sesini duyma muhabbetinden dolayı froze gibi ayakta duracak hali kalmayana kadar pişirmek gibi bir duruma gelmeyecek. E gördük ki gurme dünyasında da pekaa takılabiliyor-yerçekimi falan nasıl dayandı muamma gerçi- Dolayısıyla komatsunun hücreye, güçlenmeye falan ihtiyacı yok kanımca.

3-5 öz yorumum vardı gitmiş, neyse.
Benim 200'den fazla bleach yorumum gitti :/

Toriko bu aralar iyi gidiyor.Nitroyla ne konuşacak meraktayım.Diğer kralların duymasınıda istemedi.Bu sefer zebra dışındakileri kesin geçmiş gibi duruyor.Kimse orada nitro olduğunu bile farkedemedi.Hadi bakalım buradada yeni dünyaya girdik sayılır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık