Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Topluluk Teorileri (Wano)

Üye silindi 5781

Akıllarda tek soru...
Bunlar olurken SHANKS ne yapıyor ? :alkis:

Eski konu sandım ben bunu :/ okuyacağım şimdi güzel oldu bu.:gamyon:

Edit : İlk teori iyiymiş baya aklıma yattı eline sağlık.:good:

Son düzenleme:
İlk teorideki altın ülke olayını ve samuray ordusu fikrini beğendim.Ryuma çok çok çok güçlü olsa bile sadece tek başına olması hiç mantıklı görünmüyor.En güçlü olsan bile adamların olacak lafı geçti seride boşa değildir bunlar.

Wano'da aslında devasa bir yaratığın üstüne kurulmuş bir ülke olabilir. Zou gibi ama fil yerine kaplumbağa (deniz kaplumbağasıda olabilir.) benzeri bir yaratıktır. Wano'da o kaplumbağanın kabuğunun su yüzeyinde gözüken kısmına kurulmuştur. Yüzyıllar önce olan bir savaşta kaplumbağayı kullanıp ülkelerini korumaya çalışmışlardır. Kaplumbağa aldığı ağır yaralar sonucu ölmüş olabilir. Eğer yaşasaydı Oden kaplumbağanın sesini duyardı.

Son düzenleme:
Aokiji'nin Akainu ile hiçbir ilişkisi olmadığı kesin benim için, wg'nin başka oluşumları ile ilgisi olabilir o ayrı konu. 1. teori için bundan dolayı olumsuz, ikincisi daha iyi
Akainu'nun içten içe Dünya hükümetinden ve onların adaletsizliğinden nefret ettiğini düşünüyorum. O yüzden denizciler gizli bir birim kurdu. X Drake gibi korsanların arasına sızmıştır. En sonra yeraltı silah ticareti ile ilgileniyordu sanırım.

Akainu'nun içten içe Dünya hükümetinden ve onların adaletsizliğinden nefret ettiğini düşünüyorum. O yüzden denizciler gizli bir birim kurdu. X Drake gibi korsanların arasına sızmıştır. En sonra yeraltı silah ticareti ile ilgileniyordu sanırım.
Onlar ile aynı taktik ve düşüncede, sadece uygulama konusunda ters düşüyor gözüküyor.

Akainu ve adalet kelimelerinin yan yana gelmesi tuhaf, Akainu'nun adalet anlayışı şahsına münhasır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık