Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Topluluk Teorileri (Wano)

Teorileri okuyunca One Piece'e olan inancım arttı. Sıkıcı Tüm Kek'ten sonra böyle bir arc görürsek ortalık yıkılır yalnız.

Ancak bu kadar güzel bir arc olacağına inancım var mı, bilmiyorum. Gönül ister ki Oda patlatsın bombaları ardı ardına, yansın ortalık. Ama işte Oda bu :/ koskoca Yonko arcında Yonko rezil etmiş adam.

Ayrıca çeviri için teşekkürler Smoker

BB'nin Katakuri'ye vurabilme hızına yetişmesi ve o hamlesi sırasında Katakuri tarafından delik deşik edilmemesi im.kan.sız.

Bunu dinlersin mejazımı okurken :
Her şey hız demek değil ama işte. Öyle olsa Kizaru kral olurdu. Yami Teach vs. Kata'ya ben de Kata dedim ama gura guralı Teach için kusura bakma. O kadar uzun boylu değil.

Ryuma'nın 800 yıl önce yaşadığını düşünen, benden başkaları da varmış demek ki. Neyse ki, ben teori konusunu açalı bayağı oluyor. :D

Nepalli'ninki fena değilmiş. Eline sağlık.

Kizaru Marco'yu dodgelayamıyor. Speed Jiru denen WB bilmemkaçıncı tümen komutanına bile vuramıyor Kizaru. 80 yaşına merdiven dayamış Rayleigh seviyesinde Kizaru'nun dövüş hızı.
Kizaru o kadar hızlı dövüşen biri değil yani 3 örnekle kanıtlamak gerekirse. Yani kıstas aldığın örnek Teach vs Katakuri dövüşü için mantıklı bir örnek değil, ki Katakuri geleceği görüyor. O kısma değinmiyorum bile.

Edit : bunu demeden de geçmeyeyim madem, Katakuri o gura gurayı monte eder Teach'e.
Yav bu Katakuri neymiş yav. Allah Allah. Gura gura'yı monte eder hee. Valla iyiymiş. Ne diyelim helal olsun Katakuri'ye :bilmem:

Bu gözler daha neler görecek Rabbımmmm :)

Katakuri Yami Teach'i döve döve parkinson eder de gura Teach'e kaybeder.Ha normal yonko vs sağ kol kapışması da olmaz.Teach net bir şekilde diğerlerinin seviyesinde değil.Kata 1,2 tane sağlam oturtabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık