Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Topluluk Teorileri (Wano)

Wano'yu bu haline getiren yaratık/lar Kolcular olabilir mi?

Kaido da aslında o ırktandır ama cücedir belki : P Kaido'nun atalarının Wano ile geçmişi vardır. Bu yüzden özellikle gelip Wano'ya çökmüştür. Momolara da bununla ilgili bir şey soracaktır.

Ama ben hala Kaido'nun Ponegliflerin nasıl okunduğunu veya nasıl yapıldığını soracağını düşünüyorum.:D

Aokiji'nin Akainu ile hiçbir ilişkisi olmadığı kesin benim için, wg'nin başka oluşumları ile ilgisi olabilir o ayrı konu. 1. teori için bundan dolayı olumsuz, ikincisi daha iyi

Nepal'in dedikleri çok sert ve gerçekçi ama çıkarsa One Piece gerçekten level atlar lakin zor. Yanı Oda kadar korkak bir yazar yapacağı şeyler değil bunlar. Ikinci arkadaşın dedikleri görece herkesin dillendirdigi ama detaylandırılmış şekil gibi duruyor. Keşke 1 gerçek olsa.

bu wano da ki 20 yıl muhabbet nasıl başlamıştı ve odenin karısına geçmisten geldgini sormuştu bunu biri mi söyledi ? hatta beyaz sakal teache sen rogarın bekledigi kişi degilsin demişti ? acaba poneglyph leri yazan kişi gelecegi görme gücü olup belli başlı şeyleri not etmiş olma ihtimali var mı ? bide poneglyphlerde ne yazıyor biliyo muyuz kafam durdu da ?

bu wano da ki 20 yıl muhabbet nasıl başlamıştı ve odenin karısına geçmisten geldgini sormuştu bunu biri mi söyledi ? hatta beyaz sakal teache sen rogarın bekledigi kişi degilsin demişti ? acaba poneglyph leri yazan kişi gelecegi görme gücü olup belli başlı şeyleri not etmiş olma ihtimali var mı ? bide poneglyphlerde ne yazıyor biliyo muyuz kafam durdu da ?
20 yıl mevzusu Oden'in Toki'ye beklediğin zaman bundan 20 yıl sonrası gücünle oraya git demişti oradan gelmekte. Bunun üzerine yazıtlarda seçilmiş kişi olduğu ve ne zaman geleceğini yazıyor muhtemelen. Oden bundan sebep bu kişiler geldiğinde yardım etmek için Wano'nun sınırlarını açmak istiyor.

WB'nin mevzu da Roger'in D.'lerin sırrını açıklamasından geliyor muhtemelen o da biliyordu bu mevzuyu. Yani gelecek kişinin D. olduğu belli oluyor buradan Teach'in olmadığını düşünüyor.

20 yıl mevzusu Oden'in Toki'ye beklediğin zaman bundan 20 yıl sonrası gücünle oraya git demişti oradan gelmekte. Bunun üzerine yazıtlarda seçilmiş kişi olduğu ve ne zaman geleceğini yazıyor muhtemelen. Oden bundan sebep bu kişiler geldiğinde yardım etmek için Wano'nun sınırlarını açmak istiyor.

WB'nin mevzu da Roger'in D.'lerin sırrını açıklamasından geliyor muhtemelen o da biliyordu bu mevzuyu. Yani gelecek kişinin D. olduğu belli oluyor buradan Teach'in olmadığını düşünüyor.
bende bunu düşündüm de bazı şeyleri hatırlamayınca kafam karıştı :D teşekkürler biraz düşünem de kafa yoram :D

Nepalli'nin yazdığı genel olarak mantıklı. Aksi halde iki yonkounun birden aradan çıkması zor. Hee tabi ki zorlama, saçma sapan senaryolarla imkansız değil o ayrı :artiz:

Ryuma kısmı güzel.

Luffy kısmı eğer Kaido'ya büyük bir handikap verilmezse imkan dahilinde değil.

Bangladeş'linin yazdığı vs. lerin kendi içinde bir mantığı var. Bazı boşluklar olsa da tamamen alakasız değil. Yalnız her şeyin yanlış anlaşılma olmasının Tüm Kek' ten sonra bayık ve klişe bir muhabbet olması durumu hoşuma gitmedi. Ee yeter bir şeyi de doğru anlayın artık..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık