Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Tony Tony Chopper

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 112 88.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 14 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    126
Miniklerin sulong modunu ve elektrosunu kullabileceği bir hap icat etse, üstüne canavar modda sulong olsa, B. Haki de öğrense, bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa... ♫ ♪

Sulong form+elektro bekliyorum bu arc. Muhtemelen o işi kotaracak. Silahlanma zannetmiyorum ama. En azından bu arc.
B. Haki bence de bu arc olmaz. Diğerleri için ben de bekliyorum ama olmama ihtimali daha yüksek geliyor. Kendisi mink değil de hayvan olduğu için teknik olarak onları kullanması hiç mümkün olmayabilir bile.

B. Haki bence de bu arc olmaz. Diğerleri için ben de bekliyorum ama olmama ihtimali daha yüksek geliyor. Kendisi mink değil de hayvan olduğu için teknik olarak onları kullanması hiç mümkün olmayabilir bile.
Fiziksel dövüşen biri aslında. Kullansa ne alaka demezsin. İşine yarar yani. Choppi'nin nihai formu Bleach'teki Komamura gibi insan şeklinde birşey olacak bence. O zaman silahlanma da kullanır. Şu an bildiğim kadarıyla 7 formu var. Sulong 8, dediğim form da 9 ve sonuncu formu olacak bence.

Fiziksel dövüşen biri aslında. Kullansa ne alaka demezsin. İşine yarar yani. Choppi'nin nihai formu Bleach'teki Komamura gibi insan şeklinde birşey olacak bence. O zaman silahlanma da kullanır. Şu an bildiğim kadarıyla 7 formu var. Sulong 8, dediğim form da 9 ve sonuncu formu olacak bence.
Ben de, o sebepten olmasına ihtimal veriyorum zaten.

Sadece şeye katılmıyorum. Sulong formuna her formda girebilir gibi. B. Haki için de aynı şekilde. İlla insan gibi görünmesine gerek yok bence.

Jinbe'yi de katıyorum tayfa 10 kişi. On kişide en az bir tane hakiyi kullanabilmeli. Kğnemon, Kanjuro, Sanji'nin teklediği herif filan koka basıyor. Hatta düşününce hepsi de 2 tür hakiyi kullanabilmeli.

Bir de Usopp gözlem açtı yani hepsi mümkün.

Chopper sama hem gözlem hem b. haki açar.

Çok çocuk hâlâ ama idare edilebilir. P up verilmeli. Düşününce Robin-Usopp-Chopper çok geri kaldılar. Bunlara ayar çekilmeli.

Napabilirsin göster çocuk adam. Seviyoruz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık