Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Tony Tony Chopper

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 116 89.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 14 10.8%

• Kullanılan toplam oy
    130
hadi hep beraber Bu şarkı chopper'a

jingle bangs jingle bangs...

Şarkıyı bilmediğimden böyle yazdım.

Niye noel diyorsun.Yıl başı desene..Biz hristiyan mıyız ki noel diyorsun.O anlama çıkıyor.Yıl başı desene.Sanki biz noel'i bayram gibi kutluyoruz da.

tamam o zaman hristiyan noeli de ki anlaşılsınız.:)Nakama

Smoker yargılamıyorum.Bunu sen de biliyorsun.Açık yakalamıya da çalışmıyorum. Gerginim biraz sadece bu kadar...Ben çıkıyorum.By by...:good:inşallah anlarsın beni.

Smoker yargılamıyorum.Bunu sen de biliyorsun.Açık yakalamıya da çalışmıyorum. Gerginim biraz sadece bu kadar...Ben çıkıyorum.By by...:good:inşallah anlarsın beni.
Hitap biçimin yanlış... Belki o arkadaş Hristiyan olabilirdi.... Daha dikkatli olursun umarım....

çok teşekkür ederim smoker. öncelikle karakterlerin bilgilerini eklediğin için.
Chopper çok seviyorum onu. :D
Hepimiz seviyoruz....

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Chopper hakkında merak ettiğim bi şey var.
Kairoseki kelepçeleri takılınca meyve gücünü yitirince normal bi geyik olucak değil mi?
teşekkürler.

Chopper hakkında merak ettiğim bi şey var.
Kairoseki kelepçeleri takılınca meyve gücünü yitirince normal bi geyik olucak değil mi?
teşekkürler.
Evet.... Meyve yemeden önceki haline döner...

Rumble Ball haricindeki formları pek güçlü gelmiyor nedense ama yinede takdir edilir bir karakter :) merak ettiğim Rumble Ball yedikten sonra girdiği formdayken yenilmez felanmı oluyor yoksa darbe felan hissedemeyecek kadar bilincinimi yitiriyor :) çeviri içinde ayrıca teşekkürler Smoker kardeşim :) ...
Bilinci kayboluyor... Rica ederim...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık