Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Toei Animation

Bunlar uzak sahne ve yavaşlatarak screen shot alınmış. Çok övülen Bleach te ne sahneler var hey yavrum hey. Studio Pierrot küçük küçük oyle trollemiş ki Bleach le Naruto yu baya baya insanın gözü kanıyor.
Seçmece sahneler genel yargıyı etkilemez.

Bunlar uzak sahne ve yavaşlatarak screen shot alınmış. Çok övülen Bleach te ne sahneler var hey yavrum hey. Studio Pierrot küçük küçük oyle trollemiş ki Bleach le Naruto yu baya baya insanın gözü kanıyor.
Seçmece sahneler genel yargıyı etkilemez.

bleach ve narutoda atayımmı?:at:

Bu sahneler nasıl farkedilmiş bu arada ?
Şu 25.kare gibi bir olaysa zaten insan gözünün farkedebilmesi mümkün değildir bazı sahneleri.
Yeni op bölümleri neyse de 400 öncesi eski bölümlerde ben göze çarpan herhangi bir bozukluk hatırlamıyorum.Shanks'ın kolu ve 2 tane Zoro gibi bazı hatalar vardı onlar da olabilecek şeyler.Yeni bölümlere yakıştırıyorum da eskilere yakıştıramıyorum bu konuyu.

Bu sahneler nasıl farkedilmiş bu arada ?
Şu 24.kare gibi bir olaysa zaten insan gözünün farkedebilmesi mümkün değildir bazı sahneleri.
Yeni op bölümleri neyse de 400 öncesi eski bölümlerde ben göze çarpan herhangi bir bozukluk hatırlamıyorum.Shanks'ın kolu ve 2 tane Zoro gibi bazı hatalar vardı onlar da olabilecek şeyler.Yeni bölümlere yakıştırıyorum da eskilere yakıştıramıyorum bu konuyu.
Vergo arkadaşın attığı Naruto lu posttaki son Sasuke fotosu en ayan beyan olan zaten. Kahkahayı patlatmıştım orda. Sahnelerin çoğu yarım saniyelik , hızlandırılmış vs sahneleri . Hatırlamak mümkün değil

Vergo arkadaşın attığı Naruto lu posttaki son Sasuke fotosu en ayan beyan olan zaten. Kahkahayı patlatmıştım orda. Sahnelerin çoğu yarım saniyelik , hızlandırılmış vs sahneleri . Hatırlamak mümkün değil
Eh çizgi filmin hareket etmesi için 1 saniyede 25 - 30 tane kare olacak elbet orada.Arada sahne akarken böyle çizimlerde olabilir.Belki adamlar bunu sahnenin hareket edebilmesi için bu şekilde yaptı nereden bileceğiz.

Bir tane Pain ve kyuubi gifi vardı.Orada çizimler felaketti tom ve jerry gibi yere çakıyordu.İzlerken 3 - 5 saniye içinde anlaşılmıyorsa,göze batmıyorsa sorun yok bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık