Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Toei Animation

Adamlar biliyo One Piece'ini hem çok satan hemde sonsuza kadar gidecek bir seri olduğunu o yüzden animasyona çok uğraşacaklarını sanmam zaten herkes izliyordur diyolardır.

Şuan attığın animeden de değildir umarım. :/ Yamuk yumuk. :D Neyse genel olarak bir yanda Madhouse var bir yerde ise Toei var.
Niye yahu gayet güzel çizilmiş. Uzak çizimler haricinde beğeniyorum şahsen çizimleri. Yavaş işlenmesi haricinde bir derdim yok animede.

Harika çizimlere sahip seriler var. Niye Toei'nin b.ktanlığına mecburuz?
Diğer serilere bakıyorsun bir de One Piece'e. One Piece'in animesi çöp.

Harika animasyon yapan şirketler varken Toei'yi savunmak yanlış yapmayın bunu.

toei hakkında söyelenilecek tek sey var allah belalarını versin. ins batarlarda, ilerde dragon ball kai gibi yeni ve fillersız bir yapım yapılır ölmeden ordan izlerim. ulan arlong parktaki yürüme sahneside ekleme mangaya ama adamlar yapmıs. su an biriktirdigim tüm anime bölümlerine bakmadım bile... askerden subatta geldim hesap edin. nasıl izliyiyeyimki , küfür edip günaha giricem. fb maclarınıda sırf bu yüzden izlemiyorum bu aralar mesela :D

Luffy'nin Caesar'a tek atamamasından beri izlemiyorum izlemicem de. topu topu toplasan 5 saniyelik olayı 10 dakikaya yayan adama ne denir bilmiyorum

Hitap ettiği yaş aralığı hayal gücü yüksek bireyler, çoluk çocuk. Küçükken ateride tank oynayıp world of tanks oynuyor gibi hissediyorduk. Bu da aynı hesap.
exp: Bu yine iyi örnek :/

Hitap ettiği yaş aralığı hayal gücü yüksek bireyler, çoluk çocuk. Küçükken ateride tank oynayıp world of tanks oynuyor gibi hissediyorduk. Bu da aynı hesap.
exp: Bu yine iyi örnek :/
bu konuyu açanda o çoluk çoçuklardan biri bide öyle düşün.:at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık