Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kin'emon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 31 73.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 11 26.2%

• Kullanılan toplam oy
    42
Evli adama yakışmayacak şeyler yapıyor, ben pek ısınamadım. Kanjuro' ya yaptıgı kral hareketti ama, bunu da belirtiyim.

Adam karısının evlenmediğini öğrendikten sonra onları kesti, ki hiç öyle sarkıntılık yaptığını hatırlamıyorum. Sadece Nami'nin kıyafeti ilgisini çekmişti. Wano'lu birisi için normal. xd

Asla ihanet etmez reis; ne eşine, ne efendisine, ne de dostlarına.

Neden? Luffy normal bir yumrukla bile Kata'nın geleceği görmediği anda vurup rahatlıkla kan almıştı. Ashura bile rahatlıkla Jack'i kesti. :/ King geleceği falan göremiyorsa gayet kesebilir.
Ashura bile?o ashura 33 yıl önce oden'e zor anlar yaşattı, üstüne daha da güçlendim diyor. Beleş kılıçlarla güçlü rakip görmemiş zoro'yu bir tutamazsın.

King ne gösterdi de Kata seviyesi ? Rayleigh gibi bir adam mı övdü kendisini.Ayrıca enma Zoro bir zahmet yc2-yc3 etsin ashurayla falan beraber.Üzerine rakibin özelliğini nötrleyebilirse Luffy'nin k.haki kasması gibi yenebilir gayet.
Patlatmalı haki çıkarsa gayette aynı seviye olabilirler. Kılıç ustalığı da muhtemelen birinci kalite. E neyi eksik? Kral hakisi o kadar da abartılı bir özellik değil.

Ashura bile?o ashura 33 yıl önce oden'e zor anlar yaşattı, üstüne daha da güçlendim diyor. Beleş kılıçlarla güçlü rakip görmemiş zoro'yu bir tutamazsın.
Tamam reis. Akainu'dan daha güçlü dediğin adamı geçecek ama Ashura Doji gibi birisiyle bir tutamayız anlıyorum. xd Ashura alır mı sence King'i ne diyorsun?

Kişiliği iyi güzel de güç seviyesi kınlar için çok yetersiz.Bir Sezar bile etmez seviye olarak.
Yirmi sene kalmadığı içindir.. Yinede Caesar'ın gücünü bildiği sürece alır ya. Amande gücündeki karakterlerden de pek farkı yoktur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık