Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

Oynadım oyunu biraz. Millet o kadar dövüş sistemine falan laf etmiş de, ben çok beğendim. Düşmana göre stil değiştirmesi falan çok klas duruyor.
İşte budur. Birisinin oyunlardan anlayıp anlamadığını öğrenmek için en etkili turnusol kağıdı Witcher 1'dir belki de. Sevmeyen gitsin pabci oynasın. :/

Bu arada skill açtıkça yeni kombolar da gelecek. O zaman daha da keyifli oluyor.

İşte budur. Birisinin oyunlardan anlayıp anlamadığını öğrenmek için en etkili turnusol kağıdı Witcher 1'dir belki de. Sevmeyen gitsin pabci oynasın. :/

Bu arada skill açtıkça yeni kombolar da gelecek. O zaman daha da keyifli oluyor.
Duruşu falan aynı bir kılıç ustası gibi. Yani gayet profesyonel geldi gözüme. Oynarım ben bunu sonuna kadar.

Ayrıca Triss konusunda ne demek istediğinizi de anladım. Oyunu oynamış olsam, sırf bu yüzden diziden nefret edebilirdim.

Duruşu falan aynı bir kılıç ustası gibi. Yani gayet profesyonel geldi gözüme. Oynarım ben bunu sonuna kadar.

Ayrıca Triss konusunda ne demek istediğinizi de anladım. Oyunu oynamış olsam, sırf bu yüzden diziden nefret edebilirdim.
Gerçek kılıç ustalarıyla çalıştılar zaten, etkisini baya belli ediyor bu durum. Yapım aşamasındayken bu konunun üstünde baya durmuşlardı.

2. oyuna geçtiğinde daha da çok hak vereceksin. :D

Gerçek kılıç ustalarıyla çalıştılar zaten, etkisini baya belli ediyor bu durum. Yapım aşamasındayken bu konunun üstünde baya durmuşlardı.

2. oyuna geçtiğinde daha da çok hak vereceksin. :D
Bak bunu bilmiyordum. Ancak usta eli değmiş, açıkça görülüyor. Shadow of Mordor da böyle kılıçla dövüşmeli bir oyun, ama onda kılıç dövüşü yaparken bu kadar tst almamıştım.

Bunu demesen iyiydi.

Bak bunu bilmiyordum. Ancak usta eli değmiş, açıkça görülüyor. Shadow of Mordor da böyle kılıçla dövüşmeli bir oyun, ama onda kılıç dövüşü yaparken bu kadar tst almamıştım.

Bunu demesen iyiydi.
Oldukça kısıtlı imkanlara rağmen çok kaliteli bir iş çıkardılar cidden de. Vuruş hissiyatı, görselliği falan SoM'dan net daha iyi.

Ah bir de Yennefer'ı görsen... Küfür etmekten ciğerin solacak şimdiden uyarıyorum. :S

@Roronoa Zoro
Dizinin zayıf yönlerinden birisi daha işte. Benim gibiler zaten aşina olduğu için hiç sıkıntı yaşamadı ama evrene yabancı birisi için tam bir çorba olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık