Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

The Witcher

'Dizi - Film Sohbet' forumunda The-Hound tarafından 12 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. Shakan Shanks=Wb>KK

Shakan (Shanks=Wb>KK)
    Mesaj Sayısı 3,530
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017

2. Hakuba-EneL Kamaitachi

Hakuba-EneL (Kamaitachi)
    Mesaj Sayısı 1,238
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    Oyun çok donanım istiyor.En az gt 1030 ekran kartı 8 gb ram iyide çekirdek istiyor.Ben bunu anca internet kafede oynuyordum.:)

3. Shakan Shanks=Wb>KK

Shakan (Shanks=Wb>KK)
    Mesaj Sayısı 3,530
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Kitaplarını oku?

4. Hakuba-EneL Kamaitachi

Hakuba-EneL (Kamaitachi)
    Mesaj Sayısı 1,238
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    Yok Kitab okumam ben. Cafede oynarım bu oyunu.En son grıfiin kesmiştim.

5. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 5,898
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Bakalım dizide illa ki daha iyi durur makyaj falan filan.
    Doru diyon :)

6. Shakan Shanks=Wb>KK

Shakan (Shanks=Wb>KK)
    Mesaj Sayısı 3,530
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Daha çooooooooooooooooooooooooook yolun var Griffin kestiysen en son.

Tabi canım, orası kesin zaten.

7. Gutts Trafalgar D. Water Law

Gutts (Trafalgar D. Water Law)
    Mesaj Sayısı 1,863
    Üyelik Tarihi23 Ağu 2014
    İlk oyunun büyük kısmını oynadım 2. kitabın çoğunu bitirdim de Yennefer ne Kezban karıymış arkadaş. Hiç sevmem öyle tipleri. Şahsen oyunlarda tercihimi Triss Merigold'dan yana kullanacağım muhtemelen. Üzgünüm Geralt ancak ben senin kadar geniş değilim.

8. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

Tilqi_Gin (Tai'shar Malkier!)
    Mesaj Sayısı 2,433
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
    Ciri bence olmuş, Yennefer'i pek yakıştıramadım. Henry Cavill baby face kalmış kafamda, ne kadar zorlarsam zorlayayım Geralt'a uyarlayamıyorum adamı. Witcher dediğin kişiler sert yüzlü olmalı, Henry Cavill'da yok bu yav. Mads Mikkelsen gibi olmalı mesela.

9. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 5,898
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Onu makyajla falan hallederler bir şekilde.
    Henry’nin yüzüne yara izi falan ve biraz yaşlandırcaklar bir de saçları da beyazlaştıracaklar daha yani çok farklı görünecek bence. İlk bakışta yenn bana da biraz garip keldi ama sonra oyuna baktım kadının yüzünde ve gözlerinin etrafında siyah makyaj falan var yani bu yenn’i oynayan kızın tipi de değişecek. Seçilen kız makyajsız bile güzel bir de yüzüyle oynayıp benzetmeye çalıştılar mı tamamdır.

10. waltor Üye

waltor (Üye)
    Mesaj Sayısı 17
    Üyelik Tarihi17 May 2018
    Bilgisayar da oynadığım en iyi oyun serisidir benim için , kitaplarını da yakın bir zamanda okumayı umut ediyorum ve dizisini çok merak ediyorum , ama oyuncuları nedense pek oturtamadım bu role , ben Geralt için en başından beri '' Mads Mikkelsen '' uygun görüyordum , kısmet değilmiş bari tris rolünde '' Mine Tugay '' yer alsın ne olur :p ( Bu arada bana bu tarz oyun varsa önerebilirmisiniz ? Skyrim hiç başlamadım bi el atsam mı diye düşünüyorum )

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık