Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

İlk dört bölümünü izledim dizinin ve beğendim. Oyununu oynarım ben bunun. İlk oyun önemli değil diyorlar. Direkt ikinci oyundan başlasak olur mu?
İlk oyunun dövüş mekaniği berbat ve hep benzer tipte karakter tasarımları var. Bunlara katlanabilirim dersen oynamanı tavsiye ederim. Üçüncü oyunda karşına 2'de olmayıp da 1'de olan karakterler de çıkabiliyor, onları gördüğünde tanımanın, tekrar münasebet kurmanın ayrı bir eğlencesi oluyor. Tekrar karşılaşmasan bile bahsi geçiyor bazı karakterlerin. Konuşulanlardan kopmamanı da sağlar aynı zamanda.

İlk dört bölümünü izledim dizinin ve beğendim. Oyununu oynarım ben bunun. İlk oyun önemli değil diyorlar. Direkt ikinci oyundan başlasak olur mu?
İlk oyunun önemi çok büyük. Çoğu kişinin yaptığı gibi özetini izleyip diğer oyunlara geçersen çok büyük kayıp olur.
İkinci oyunda zaten Witcher'dan çok oyunu bir asker gibi oynuyorsun. Yani direkt 2. oyundan başlarsan Witcher kavramını anlayamazsın.
Grafikleri ve mekanikleri kötü gözükse bile emin ol hikayesiyle seni bağlayacak bir oyun.

Forumun en ağır Witcher fanı olarak gerekli cevabı ben vereyim efenim. :/ Şimdi ilk oyun önemli değil diyen ergenler halt etmişler evvela onu söyleyeyim. İlk oyun gayet de önemlidir ama herkesin seveceği tarzda bir oyun değildir. Eski bir oyun olması bir yana mekanikleri de oldukça değişiktir. Herkes sevmez yani. 2019 yılında oynayacak birisi için şok etkisi yaratabilir. :/ Oyunu denersin, baktın sarmadı öyleyse hikayesini okur ve direkt 2. oyuna geçiş yaparsın. Ondan sonra başlaşın eğlence.

Forumun en ağır Witcher fanı olarak gerekli cevabı ben vereyim efenim. :/ Şimdi ilk oyun önemli değil diyen ergenler halt etmişler evvela onu söyleyeyim. İlk oyun gayet de önemlidir ama herkesin seveceği tarzda bir oyun değildir. Eski bir oyun olması bir yana mekanikleri de oldukça değişiktir. Herkes sevmez yani. 2019 yılında oynayacak birisi için şok etkisi yaratabilir. :/ Oyunu denersin, baktın sarmadı öyleyse hikayesini okur ve direkt 2. oyuna geçiş yaparsın. Ondan sonra başlaşın eğlence.
Ben oturup System Shock oynayan adamım. Oyunun eski olmasına takılmam. Önemli olan içerik.

Forumun en ağır Witcher fanı olarak gerekli cevabı ben vereyim efenim. :/ Şimdi ilk oyun önemli değil diyen ergenler halt etmişler evvela onu söyleyeyim. İlk oyun gayet de önemlidir ama herkesin seveceği tarzda bir oyun değildir. Eski bir oyun olması bir yana mekanikleri de oldukça değişiktir. Herkes sevmez yani. Oyunu denersin, baktın sarmadı öyleyse hikayesini okur ve direkt 2. oyuna geçiş yaparsın. Ondan sonra başlaşın eğlence.
Buna ek olarak ilk oyunun hikayesi bence daha iyidir. Ayrıca ilk iki oyun üçüncü oyundan net daha iyi. Üçüncü oyundaki gibi dövüş sırasında iksir içtim, kılıcıma yağ sürdüm gibi olaylar yok. Dövüş öncesi hazırlık yapacaksın. Smoker bence son oyundan daha çok onları sevecektir.

https://www.cdprojekt.com/en/media/...-with-witcher-books-author-andrzej-sapkowski/

Yeni oyunlar gelecek gibi. ;)

Ben oturup System Shock oynayan adamım. Oyunun eski olmasına takılmam. Önemli olan içerik.
Anladım. İçerik olarak bence oldukça güzeldi. Ekibin ilk ciddi oyunu olması sebebiyle teknik eksiklikler de vardı ama güzeldi. İlk oyundan sonra mekanikleri değiştirdiler. Bence doğru bir karardı. 2. oyun çok iyidir. 3. oyun ise sanat eseridir.

@William cutting
Yok benim gözümde 3. oyunun tadı bambaşkadır ama önceki oyunların kalitesine laf eden taş olur elbette.

Anladım. İçerik olarak bence oldukça güzeldi. Ekibin ilk ciddi oyunu olması sebebiyle teknik eksiklikler de vardı ama güzeldi. İlk oyundan sonra mekanikleri değiştirdiler. Bence doğru bir karardı. 2. oyun çok iyidir. 3. oyun ise sanat eseridir.

@William cutting
Yok benim gözümde 3. oyunun tadı bambaşkadır ama önceki oyunların kalitesine laf eden taş olur elbette.
Steam'e gireyim.

İlk oyun bayağı ucuzmuş. 3 lira.

@Smoker
Ek paketler dahil 3. oyun da çok ucuzlamış. 22 lira. Gerçi oyunun TR çıkış fiyatı da çok uygundu. Özel tarife uyguladılar bize. İlk günden kutulusunu 65 liradan falan almıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık