Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Office US (2005-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 13 92.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    14

Yayınlayan Kanal: NBC
Sezon Sayısı: 9
Türü: Komedi
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Steve Carell, Jenna Fischer, John Krasinski

The Office Us yani The Office'in amerikan versiyonu Ricky Gervais ve Steve Merchant'ın yazdığı The Office adlı dizinin Greg Daniels tarafından uyarlanmış halidir. Dizi mockumentary türünde çekilmiş bir komedidir. Mockumentary bir hikayenin belgesel formatında gerçekmiş gibi anlatımıdır. Karakterler çekildiklerinin farkındadırlar ve yaşamları esnasında sık sık kameraya bakar hatta açıklama yaparlar. The Office, Dunder Mifflin isimli bir kağıt dağıtım şirketinin Scranton şubesinde yaşananları konu edinir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de 5. Sezonda kalmıştım en son belki yakın zamanda devam ederim, mizahı da dramı da harikadır. Bir sezon izledikten sonra bir de gidin YouTube'dan o sezonun blooperslarını (çekim hataları?) izleyin derim.

Bir kac yıl önce 3-4 bölüm izleyip bırakmıştım nedenini de hatırlamıyorum komedi yokluğu cekiyorum tekrar bi şans vereyim.

Aslında şans vermeyi denedim ama pek memnun etmemişti beni açıkçası. Büyük keyifle izleyip eğlenenlere imreniyorum, keşke ben de o taraftan olabilseydim. Belki iki bölümden daha fazla şans vermem gerekiyor, bilemiyorum.

Burhan Altıntop falan bu diziden esinlenme kalıbımı basarım buna.Michael değil Dwight elbette.Tabii Türk olunca yapacaklarının da bir sınırı oluyor.

Zamanında şu anki rating yokmuş sanırım.Dizi şu an yayınlansa getirisi büyük olurdu.

Diziye umutla başladım iki sezon da şans verdim ama sarmadı. Olamadı bir türlü. Michael Scott karakterini oynayan abimiz müthiş bir oyunculuk sergilemiş etkileyici ama adam komik değil sadece rahatsız edici derece utanç veriyor. Dwight Schrute ara ara parladı ama o da bir yere kadar. Bir komedi dizisini açayım kahkaha atayım diye izlemem sadece ama bu dizide ne aradığım samimiyeti buldum ne de o duygusallığı. Sevene lafım yok da dizinin en büyük olayı bence net alemindeki memeci gençlerin altın yumurtlayan tavuğu olması. Bu kadar popüler olmasını sanıyorum sağda solda dolaşan memelere borçlu.

Silinmiş Üye

Burhan Altıntop falan bu diziden esinlenme kalıbımı basarım buna.Michael değil Dwight elbette.Tabii Türk olunca yapacaklarının da bir sınırı oluyor.

Zamanında şu anki rating yokmuş sanırım.Dizi şu an yayınlansa getirisi büyük olurdu.
Netflix sayesinde popülerliği artıyor.
Komedi isteyen herkese tavsiye ederim güzel dizi.

Diziye umutla başladım iki sezon da şans verdim ama sarmadı. Olamadı bir türlü. Michael Scott karakterini oynayan abimiz müthiş bir oyunculuk sergilemiş etkileyici ama adam komik değil sadece rahatsız edici derece utanç veriyor. Dwight Schrute ara ara parladı ama o da bir yere kadar. Bir komedi dizisini açayım kahkaha atayım diye izlemem sadece ama bu dizide ne aradığım samimiyeti buldum ne de o duygusallığı. Sevene lafım yok da dizinin en büyük olayı bence net alemindeki memeci gençlerin altın yumurtlayan tavuğu olması. Bu kadar popüler olmasını sanıyorum sağda solda dolaşan memelere borçlu.
Bu dizi uyarlama.Orjinali ingiliz versiyonu.Dizinin olayı o zaten.Patronun hiçbirşey yapmaması ve kendini utanç verici durumlara düşürmesi.
Amerikan versiyonu çok daha komik.Komik olmadığına katılmıyorum.Her oyuncu özenle seçilmiş hepsinin üzerinden yada onların tepkilerinden espriler dönüyor.Genelde ince bir mizah oluyor ucuz komediden çok.

Bence yeterince şans vermemişsin.Üçüncü sezon başlangıcına çok gülmüştüm mesela.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık