Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (Sezon 3)

The Legend of Korra

Serinin 3 üncü sezonu veya 3 üncü kitabı "Değişim" başladı. Aslında epey oldu ama bende yeni gördüm :D. Neyse çok uzatmadan bu kez yükleme yapmıyacağım, sadece yönlendirme linki vereceğim ve yeni bölüm geldikçe bölümü yazarım. Seride şu an 9 uncu bölüm verildi ve 22 ağustosta 12-13 üncü bölümlerle 3 üncü sezon bitecek.

Eski seri çok güzeldi. 2. seride ne bi havası kalmış eskiye dair ne de güzelliği. Bence ilk seriyle kıyaslanamaz bile. O yüzden izlemedim 2. seriyi, bi kaç bölümden sonra bıraktım. Ama ilk serinin devamı olan çizgiromanlar varmış geçende genel sohbette yazmıştı bi arkadaş. Onları okuyun onlAr güzel. Zukonun annesinden, tophun toprak bükme akademisinden filan bahsediyolar.

sadece ang ile olan seriyi izledim ve sanirim en iyi olani izledim :D

digerleri beni ilgilendirmez :at:

Bugün ki bölümle birlikte bir hava bükücü "usta"sının nasıl olması gerektiğini gördük, Tenzin patlama bükücü karı olmasa üçünü zorlansa da idare edebiliyordu. Ama ben en fazla Kya'ya üzüldüm, babası avatar anası Katara gibi bir su bükücü olan birisinin bu kadar basit bir şekilde yenilmesi çok kötü oldu. Tenzin'in son durumu baya bir kritikti, Kai denen veled yardım edecek gibi görünüyor.
Ayrıca önceki böümde Zaheer'in sayesinden bir hava bükücünün ne kadar tehlikeli olabileceğini de görmüş olduk. Düşmanın ciğerlerinde ki havayı bükerek rakibi etkisiz hale getirmesi "işte bunlar yeşil sahada görmek istediğimiz hareketler." dedirtti.

Monkey :D Luffy

Hava bükme aslında çok güçlü bir yetenek ama yapısı nedeniyle bu aksiyon olaylarında az gösteriliyordu birde bu ulusun katledilişinden sonra bir master seviye durumuda yoktu(metal bükme-kan bükme-yıldırım bükme)O yüzden ilk sezondan itibaren Tenzinden böyle bir şey bekliyordum baya iyiydi dövüş sahneleri o patlama yaratan olmasaydı ki sanırım biraz ters kalıyor hava bükücülere Tenzin baya 3 ünüde tutup oyalayacaktı ayrıca Zaheer ede baya üstünlük sağladı bu arada gene İroh u gördük İroh gibi karakter daha avatar dünyasına gelmez keşke daha çok görsek Zukodan da bir İroh modu bekliyordum ama sanki o iş olmayacak gibi:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık