Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro (Tekme) vs. Sanji (Bıçak)

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    102
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Evet arkadaşlar yine bir Sanji vs Zoro konusu. Fakat bu sefer ikisi de kendi dövüş stillerini değiştirerek kapışacaklar. Sizce bu dövüşün sonu ne olur? Bu konuyu uzun zaman önce düşünmüştüm fakat @Chris istediği için hemen açmaya karar verdim. Manga Geyik yerine açıldığına bakmayın baya ciddi bir vs konusudur.

Dövüş Kuralları:
*Zoro ve Sanji güncel halindeler.
*İkisi de bir ay yeni stillerine alışması için antrenman yapacak.
*Sanji baya ciddi dövüşecek.
*Zoro Sanji gibi Geppo kullanabiliyor.

Tekme Atan Zoro

Zoro'nun tekmelerini kullandığı sadece bir sahne bulabildim. O da Zoro ve Sanji Davy Back dövüşleri için birbiriyle kapışırken. Yıllardır sadece tekmeleriyle dövüşen Sanji bile Zoro'ya üstün gelememiş bu konuda. Zaten kaç yıldır kol kası çalışıyor, elbet arada bacaklarını da çalışmıştır Zoro.

Bıçaklı Sanji

Sanji her ne kadar benim ellerim narin, ben kılıç kullanmam dese de aslında gayet güzel bir şekilde bıçak kullanabildiğini görmüştük Water 7'deki trende. Zaten aşçı olan iyi kılıç da kullanabilir gayet. Slash Atma konusunda Dünyanın En İyi Kılıç Ustasıyla kapışabilecek seviyede. Ben aralarında bir fark göremiyorum.

Son düzenleme:
Haki faktörü olmasa rahatlıkla Sanji diyeceğim ama Zoro'nun hakisini daha güçlü görüyorum. Sanji kesemeyebilir, bilemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık