Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tayfadakilerin Ölümleri

Luffy'i Zoro, Zoro'yu Sanji, Sanji'yi Nami, Nami'yi Chopper, Chopper'ı Brook, Brook'u Franky, Franky'i Robin, Robin'i de Usopp öldürür. En sonda Usopp intihar eder.

Monkey :D Luffy

Usopp hayatında ilk defa korkmadan çekinmeden birinin önüne atılır, bizimkilerden birinin hayatını kurtarmak için kendini feda eder ve denizin en cesur savaşcısı olur. Ardından onu öldüren kimse artık atomlarına ayırır Luffy güzel power-up olur yonkou indirirken falan gideri var hani
böyle olursa seri gözümde 1 puan daha artar

Luffy: Gud hastalığından gider ( nasıl yazılıyor bilmiyorum ama okunuşu bu :D fazla et yemekten olur ve ''krallarda'' görülen bir hastalıktır tam Luffy'ye göre )
Zoro: Karaciğer kanseri
Sanji: Akciğer kanseri
Usopp: Bu adaya gidersem ölürüm hastalığından
Chopper: Rumble balları gittikçe geliştirir ama bağımlısı olur hap bağımlılığından gider
Robin: Fazla meraktan
Nami: Kumardan neyi var neyi yok kaybeder intihar eder
Franky: Kola içmekten midesi delinir tayfanın çoğu öldüğünden müdahele edecek kimse olmaz ve geberir
Brook: Zaten ölü değil mi bu gitsin yeni tayfa bulsun :D

Kimsenin öleceğini zannetmiyorum özellikle luffy'nin
Luffy o kadar salak ki öldürseler, gebermeyi unutur o derece :)
İşte Luffy bu:cool:

Usopp hayatında ilk defa korkmadan çekinmeden birinin önüne atılır, bizimkilerden birinin hayatını kurtarmak için kendini feda eder ve denizin en cesur savaşcısı olur. Ardından onu öldüren kimse artık atomlarına ayırır Luffy güzel power-up olur yonkou indirirken falan gideri var hani
Hem güzel hemde neden olmasın mantığı varda Oda bu sürprizi bu mutluluğu bize yaşatmaz:(
Lakin cidden hikayede olabilecek bir kurgu keşke olsa :/

Tayfadan kimsenin öleceğini düşünmüyorum son bölüm ve herbiri için birer kare ve hepsinin yüzünde bir gülümseme ve biter
Kimsenin öleceğini düşünmesemde Luffye şöyle efsane bi ölüm isterim lakin son bölüm daha öncesi olursa seriyi bırakırım:a:

Zoro çok güçlü bir kılıç ustası tarafından bir anda parçalara ayrılır. Luffy haki vücut olmayı unutur. Nami cereyanda kalıp zatüre olur. Usopp zaten ölecek yer arıyor. Choppera aids bulaşır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık