Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki Sevmediğiniz Kişi

Sevmediğiniz üyeler?

• Kullanılan toplam oy
    142
Usopp a ne kadar kıl olsamda Chopperın gereksizliği her geçen gün canımı daha çok sıkıyor. Peluş gibi birşey zaten tiksinç bir şey. Doktor diye aldılar ama ne doktorlar var be...

Luffy: Hiç bi insanda olmayan içgüdülere sahip genelde cıvık ama gerektiğinde ciddi one piece'i bulacaksan böyle bi kaptanın olmalı.
Zoro: Tayfanın ikinci kaptanı ama bence asla kaptan olamaz tayfa elemanlarını bi arada tutabileceğini sanmıyorum :D Robinden ilk vazgeçende oydu, içinde canavar var ama aynı zamanda saf kalpli en önemli eksiği tabikide kafir olması :D
Sanji : Adamım en sevdiğim karakterdir. O fantastik dünyada herkes en güçlü olma peşindeyken o dalgasına bakar, tek normal erkek budur heralde rakibini av kendini avcı yerine koyması en sevdiğim özelliği.
Nami: Bi yandan alçak düzenbaz sahtekar, bi yandan aslında yaptıkları küçüklüğündeki tramvadan dolayı rotacılığı dışında extra bi özelliği olmayan normal karakter.
Usopp: Kafasını kullanan karakterlerden aslında bence çok potansiyelli bi dövüş stili var ama atakları zayıf savunması kötü, tam support yani,eğer korkaklığını atlatırsa kendinin geliştirip canavar olabilir.
Chopper: Utangaçlığı,Temiz kalbi,Mavi burnu ile sevilen karakterlerden meyvesini çok iyi kullanıyor,en azından kendini koruyabilyor, katıldığı davul adası en sevdiğim arclardandır.
Robin: Herşeyiyle orjinal bi karakter, Gizemi, saç rengi,meyvesi ve içindeki karanlık kendine has bi havası var nedense bana hep güçlü gelmiştir.
Franky: Buda sanji gibi dalgasına bakan bi karakter, bence tam bi aile babası,tayfanın tankı, görev adamı, delikanlılığın kitabını yazmıştır ama ne hikmetse donla dolaşır. :D hareketleri kendine özgü güzel bir karakter.
Brook: Tek isteği insanlarla beraber vakit geçirip, eğlenmek müzisyen olmasınında bunda payı var tabi,yaşı itibariyle espirileride eskide kalmış, aslında güldüren tarafı davranışlarıdır bana göre, yaşadıklarına rağmen hayat dolu olması takdir ettiğim bir özelliği :D

Roronoa Zoro

Benim böyle bi' konum vardı silinmişti...
Tabii ki de BROOK! Senin o kuru kafanı

Luffy'nin aptallıklarından nefret ediyorum.Ana karakter kalıbına gram yakışmıyor.Çok boş beleş bir karakter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık