Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki Sevmediğiniz Kişi

Sevmediğiniz üyeler?

• Kullanılan toplam oy
    142
Hepsi ayrı değerli. Anlayana tabi.
Sadece eski franky’yi isterim ve chopper’in biraz daha işlevli hale gelmesini.

Nami'nin Sanji'ye köpek gibi davranmasına rağmen kendine hizmet ettiriyor oluşu. Sanki tayfadaki herkes onun dediğini yapmalıymış gibi girdiği tripler. Yersiz kibri. Çıkarcı oluşu ve daha bir sürü şey sevmemek için bana yeter.
Nami cahil bir kezodur. Tayfada diş gösteremediği tek kişi de Robin. Çünkü Robin kültürlü ve zarif bir insan olduğu için kezo onu gözüne kestiremiyor.

Nami, o kadar işlevsiz ve boş bir karakter. Rakipleri ona karşı konuşarak elektrik şoku yemek için bekliyor. Vivre kart çıkıyor King Baum'u kullanarak Cracker'den kaçıyor, Enel'in Robin dahil herkesi bayılttığı yerde bunu gemisine almaya karar verip dokunmuyor. 900 bölüm de toplamda 2 kere ufak yara almış dolayısı ile hemen kazanmış bir karakter. (Paula-Kalifa), FairyTail'ın Ezra'sından farklı olarak duyguların gücü ile değil Oda'nın gücü ile ilerliyor. Tabi bu Nami hanımefendisinin işlevsizliğini kapatmak için onu bir sex objesine çevirmek mecburi kalıyor. Bölüm 1 veya bölüm 900, aynı şekilde hava olanlarını anlıyor üstüne konan hiçbir bok yok. Jinbei olur da dönerse iyi bir dümenci ve iyi bir gemi ile gidilemeyecek bir yer yok. Dolayısı ile bu şişme bebek karakter daha da işlevsiz duruma gelecek. Luffy'nin, Zoro'nun öleceğini bile hayal edebildiğim yerde bunun ölümünü dahi düşünemiyorum. Bilirsiniz, meme ve para eğrisi.

Nami'nin Sanji'ye köpek gibi davranmasına rağmen kendine hizmet ettiriyor oluşu. Sanki tayfadaki herkes onun dediğini yapmalıymış gibi girdiği tripler. Yersiz kibri. Çıkarcı oluşu ve daha bir sürü şey sevmemek için bana yeter.
Nami cahil bir kezodur. Tayfada diş gösteremediği tek kişi de Robin. Çünkü Robin kültürlü ve zarif bir insan olduğu için kezo onu gözüne kestiremiyor.
Özellikle Sanji'ye yapıyor ama bu durum daha ziyade Sanji'den kaynaklanıyor.

hiçbir işe yaramayan useless brook

katılırsa tayfayla hiç kimyası uymayan jinbei

saçma sapan power up alan en zeki dendiği halde hiç de zeki şekilde yazılmayan (robin daha zeki) nami

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık