Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki Sevmediğiniz Kişi

Sevmediğiniz üyeler?

• Kullanılan toplam oy
    142
Tartışma şu:Tayfada keşke olmasaydı,Hasır Şapkalara keşke hiç katılmasaydı dediğiniz hatta konuşmasına bile gıcık olduğunuz kişi var mı?

Seçenekler

Monkey D.Luffy

Sevmeyeni çok azdır muhtemelen ancak bazılarımız onun tam olarak bir kaptan gibi gözükmemesine yani diğer kaptanlar gibi tayfası tarafından kaptan olarak değil de daha çok aptal salak olarak nitelendirilmesine kızabilir.

Roronoa Zoro

Bu yeşil kafalı abimizin sevmeyeni ise Luffy'den de azdır diye düşünüyorum.Ancak kimse herkes tarafından sevilip benimsenemez.Bu yüzden onunda elbet bi sevmeyeni çıkacaktır.

Nami

Geldik tayfanın rotacısına.Ben sevsem de bir kısım arkadaşlarımız onun tavır ve hareketlerine gıcık kapabilir.

Usopp

Sırada benim birinci çıkacağını düşündüğüm kişi yani Usopp var.Her ne kadar Sogeking hali ile bazılarımızın takdirini kazamış olsada korkak halinin büyük bir çoğunluğu kendinden soğuttuğu bir gerçek

Sanji

Seçeneklerimizin beşinci sırasından tayfanın sapığı ve aşcısı var.Tek diyebileceğim şey bir gün bu kız sevdasının kendi başını fena bir belaya sürükleyeceği.

Chopper

Geldik tayfanın doktoruna,en küçüğüne ve benim sevdiğim bir karaktere.Ancak sürekli korkmasından dolayı onu sevmeyenlerin olduğu bi gerçek.

Nico Robin

Tayfanın ağırbaşlı kızına gelmiş bulunuyoruz.Sevmeyen kaç tane çıkacak merak içindeyim.

Franky

Marangozuma gelmiş bulunuyoruz.Acaba kolayla çalışan,tayfaya katılması en uzun süre almış olan,bu haftaki hali SÜPER olan mavi saçlı kardeşimizi sevmeyen kaç kişi çıkacak.

Brook

Son katılan üyemizde sıra.Evet bakalım Brook'u sevmeyenler kimler?

Hiçbiri

Tabi benim gibi bu tayfadaki herkesi seven hepsininde mükemmel kişiler olduğunu düşünen çıkacaktır.

Hepsini de sevmeyen kişi gibi bir seçenek ise bence düşünülemez.

Luffy:Oda bu karekteri 10 numara tasarlamış.Tek sevmediğim yanı ciddiyet sorunu tamam bu onun yapısı.Ama bazen okurken "Ebenşn nalı mangaka" dediğim oluyor.Sonradan toparlıyor ama tek sevmediğim yanı budur.
Zoro:Zaman atlamasından önce sevmediğim yanı yoktu.Sonrasında kibirli bir yapısı çıktı ortaya o yönünü sevmiyorum.Fanboyları yüzünden soğuma veya sevmeme gibi bi durumum sadece makara yapasım oluyor.
Sanji:Gereksiz sapık halleri iğrendiriyor Oda mizah anlayışı Sanji'nin üstünde çok itici duruyor.Gerek okama,gerek güçlenmeye gittiği ada son olarak BAA halleri çok gereksiz ve başarısızdı.Kurgu yüzünden düştüğü durumların hiç bir olumsuz yönü yok bende.Sabo ile birlikte dövüş stilini en beğendiğim karekter.
Usspp:Sevmediğim yanı.Mizahı bu adamda iyi kullanıyor Oda.Tayfaya bağlılığıda gayet yerinde.
Nami:Nötr
Franky:Her şeyiyle beğendiğim bir karekter.
Brook:En başarılı bulduğum mizahı bu adamda tasarlamış Oda.Gerek gücü ile de sevdiğim bir karekter.
Robin:Tayfanın ablası.
Choppee:Gereksiz karekter.

Öncelikle anketi kapalı açtığın için teşekkür ederim . Sevmediğim karakterin fanları tarafınfan linç edilmekten kurtardın :(

Normalde usop diyecektim ama tele luffy vs lucci'yi indirdim. Bu aralar otobüste, serviste vs. izliyorum. Ordaki lucciye atarlanması ve luffyi gaza getirdiği için hiçbiri diyorum. :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık