Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Basit Hayal

Usopp. Mevzu çıktığında geriye değil ileriye adım atsa sorun çözülecek.
Akainu ya yürür sonlara doğru, temiz yaralanır lavla, seri sonu gelecek kuşaklara hikayesini anlatır.

Franky ve Brookun ki baya benzer, basitce bakacak olursak ikiside dünyayı gezme peşinde.

Robin'in ki de oldukça iyi, Tarihin gerçeklerinin peşinden koşmak.

Nami, Tüm dünyanın haritasını çizme peşinde bu da baya şaşlı bir hayal.

Zoro, Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası olmak, üstekiler kadar etkileyici olmasa da (benim açımdan) bu da en azından gösterişli.

Sanji, bir efsanenin peşini kovalamak ve ona gönülden inanmak, Gerçekliği bu kadar muallak olan bir şeyi, bulmak, görkem sanırım çok muazzam olacaktır.

Chopper, her derde şifa olan bir ilaç mı ? Vaovv tatlı bir bandajcı için iddialı hedefler

Usopp ve Jimbei'nin ki ne yav onurlu hedefler olsa da diğerlerine oranla fazla basit kaçıyor bana kalırsa

Yani hepsinin hayali çok büyük ama şu var ki luffynin asıl isteği,hayali belli değil şöyle bir baktığımızda luffy hayalinden ilk bahsettiğinde çocuk olan ace ve sabo bile buna inanamıyor ki aynı hayale sahip Roger inanılmaz bir güce sahip olmasına rağmen bu hayali söylediğinde Beyazsakal bile şaşırıyor. Büyük ihtimalle en basit hayal usoppa aittir ama bu korkaklık ile en zor gerçekleştirilen hayal olabilir.

Zoro tabii ki de. Dünyanın en güçlü kılıç ustası olmak için WB korsanlarının 5.tümen komutanı olmak yeterli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık