Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfada Kimler Kendi Kendini Tekleyebilir?

Kim kendisine tek atabilir?

• Kullanılan toplam oy
    60
İlginç bir konu ile karşınızdayım. Son manga bölümünde çok da bir şey çıkmayınca 1 hafta bir birimizi yiyecek bir şey bulalım dedim. 1 hafta daha Mihawk mı tartışalım yani :D Bitsin bu zulüm dedim.

Öncelikle konumuz vs konusu değil. Lütfen vs konusuna çevirip şu saldırı şu kişiyi teklere çevirmeyin.

Konumuza geçelim. Tayfa üyesinin en güçlü saldırısı, kendisinin en güçlü savunmasını kırıp tek atabilir mi?

Gösterilen en son teknikleri baz alacağız. Karşı atak yapmak yok. Sağa sola kaçmak yok. O darbeyi alacağız illa.

Luffy: G4 King kong vs G4 Tankman
Luffynin şu ana kadar gördüğümüz en güçlü saldırı Doflamingoya yaptığı King Kong saldırısı.
Bu saldırıyı G4 Tankman ile karşılayacak. Sizce tek yer mi?
Zoro: İchidai sanzen daisen sekai vs kokalı kılıç savunması
Zoro'nun 2 yıl aradan sonraki gördüğümüz en güçlü tekniği Pikaya yaptığı ichidai sanzen daisen sekai idi. Bu saldırıyı kendisine yapacak. Bu saldırı Pika'nın full kokalı bedenini haşata çıkaran sanzen sekainin üst versiyonudur.
Bu saldırıyı kokalı kılıçları ve kolları ile savunacak. Yani karşı saldırı yapmak yok. Bu saldırı kılıçları da kesip Zoroyu indirebilir mi?
Sanji: Hell memories vs diable haki kaplı bacak
Sanji için 2 yıllık aradan sonra gördüğümüz en güçlü teknik sanırım hell memories. Pek dövüş yapmadığı için daha büyük güçlü bir şey hatırlayamadım. Hatırlayan varsa bunu değiştirebiliriz.
Hell memoriesi de diable + haki kaplı bacakla karşılayacak. Saldırmayacak sadece bacağını diable yapıp haki kaplayarak hell memoriesten tek yer mi?
Frank: Franky radical beam vs zırh
General frankyi dışarıda tutalım. Kendi öz gücünü baz alacağız.
Franky'nin lazeri kendi zırhı delip Franky'i tekler mi?
Robin: Double clutch vs bedeni
Gördüğümüz en güçlü saldırı bu diyebiliriz. Devasa ayakları ile ezdiği de var ama bu daha bitirici gibi.
Robin bu saldırı ile kendi omurgasını kırabilir mi?
Brook: Buz fırtınası kesişi vs kılıcı
Brook balık adam adasında güzel bir saldırı yaptı. Bundan daha iyisini hatırlamıyorum. Varsa bilen değiştiririm. Buz fırtınası hem kesiyor hem de donduruyor.
Bu saldırının sonucunda brookun kendi bedeni donup kesilebilir mi? Tabii brook kılıcı ile savunma yapabilir.
Usopp: Kurt darbesi vs kadran
Kurt darbesi çok güzel bir saldırı. Bizim herif summoncu oldu çıktı. Kurt da görevini iyi yapıyor.
Savunmada ise kadran var.
Tony tony chopper: Parme vs savunma noktası
Choppa 3 top yer ve dev moda geçer. Ve kendine tokadı patlatır.
En güçlü savunma halini bigmomda gördük.
Jinbei: Serseri matkap vs köpekbalığı derisi
Jinbeinin muhtemelen gördüğümüz en güçlü saldırı bu. Bigmom'a karşı kullandığına göre basit bir saldırı olmamalı.
Savunan da bigmoma karşı kullandığı koka kaplı köpek balığı derisi.
Nami: Esinti temposu vs kendisi :D
Saldırıda Zeusu şarzlayacak ve kendine çakacak :) Tıpkı bigmoma yaptığı gibi.
Naminin savunmada nasıl bir becerisi var hatırlayamadım. Zaten sopa ile de pek durdurma şansı olmadığı için bu boyutta bir saldırıyı direkt bedenine yiyecek.

Anketimiz de var :) Ona da oy verirseniz sevinirim.

Bu konu tek yeme/tek atma meselesinin doruk noktası heralde :D

Nami ile Usopp kendisine tek atabilir.

Franky'yi şıklara koymamışsın.

Robin dışında hepsi mal, hepsi kendini tekleyebilir. Dünden hazırlar zaten biri beni uçursun da bileneyim, p.up alayım diye.

Kimler tekleyemez daha doğru gibi :D Luffy, Jimbei, Sanji, Chopper kendilerini tekleyemez. Geriye kalanların saldırı güçleri savunmalarından daha fazla olduğu için tekler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık