Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tate No Yuusha No Ariagari

12-13 bölüm izledim sonra yeni bölümler çıkınca atlaya atlaya izledim çünkü sarmamaya başladı . Başta biraz hoştu ama sonra iyice boka sardı. Tavsiyem izlemeyin hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Gaza gelme sahneleri, her defasında yanındakinin elini omzunda hissederek durması falan çok çocukça, çok klişe ve temelsiz gelmişti. Tavsiyelerden sonra deneyip baya bir hayal kırıklığına uğramıştım.

Karşılaştırmalı olarak beklentiniz olursa tabi one piece gibi bir şey çıkmayacak.Fakat entrika aksiyon sevgi gibi temaları aynı bölümde işliyor.İlk dakika ağlarken son saniye güldürür .neyse...
Sıkıntı çok yüksek beklentiler içinde olmamız değil yukarıda arkadaşda yazmış çok çocukca şeyler var anlamsız sağda solda dolaşmalar kılıçlı herifin en başından beri bizim oğlana kumpas kurma çalışmaları bir keren yaparsın tamam da bokunu çıkarmanın manası yok. Bizim oğlanın her 3 bölüm de diğerlerine nutuk çekmesi konu desen bir yere varmıyor anlamsız yani kimseye tavsiye etmem boş bir anime bana göre.

Ben izliyorum 10 bölümdür buga girdiler bir türlü kendisi ve ekibi level alamıyor sıkmaya başladı artık.Ben en son gelen dalga kaldım orada final bossu gözüktü bir şeyler mırıldandı ve sonra kayıp oldu , kraliçe sonuna gözüktü artık hikaye açılsın beklenti büyük melty artık büyüsün ablası zaten animenin virüsü gibi :D .Konuya dönecek olursak bizim kalkanın işi zor tüm dünyayı sırtında taşımak zorunda kaldı.

Az önce son bölümü izledim. Tatmin oldum gerçekten. Naofumi ise karakter olarak insan diyebileceğimiz türden bir adam.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık