Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tarihten Bir Fotoğraf Bırak

Burda da yaralı olan kişi Hitler, Henry Tandey adlı bir İngiliz asker tarafından kurtarılıyor. 4 yaşında boğulma tehlikesi geçirmiş. O zamanda direkten dönmüş. Dünya tarihini doğrudan etkileyen olaylar.

child 44 diye bir film var. Film ne kadar gerçek bir fikrim yok lakin bu fotograftaki. Bayrağı tutan adamın hikayesinin anlatıyor değişik bir film izlenebilir. Ama mükemmel değil.
Film açıp izleme alışkanlığım yoktur pek, üşenirim 2 saat oldukları için :D Yine de teşekkürler bi ara bakarım belki ileri sara sara.

Burda da yaralı olan kişi Hitler, Henry Tandey adlı bir İngiliz asker tarafından kurtarılıyor. 4 yaşında boğulma tehlikesi geçirmiş. O zamanda direkten dönmüş. Dünya tarihini doğrudan etkileyen olaylar.

Bunu atacaktım demin ama mobilden bulamadım. O asker ne kadar pişmanlık duymuştur acaba?

Samuel Reshevsky adlı 8 yaşındaki çocuk, satranç ustalarını sırayla devirirken. Fransa 1920

Almanya´daki hiper enflasyon sonrası aşırı değersizleşen paralar duvar kağıdı olarak kullanılırken, 1923
Genaral Horatio Gorden Robley ve Maori kafalarından yaptığı koleksiyon 1895 civarı

Bunu atacaktım demin ama mobilden bulamadım. O asker ne kadar pişmanlık duymuştur acaba?
Nette böyle yazmışlar. Belki de salladılar :D

“Yaralı birini vurmak istemiyordum. Daha sonra onun nasıl bir insana dönüşeceği hakkında en ufak bir fikrim olsaydı, gözümü kırpmadan silahımı ateşlerdim. “

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık