Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tanrı Vadisi Olayı

Olay Nasıl Gerçekleşmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    86
Evet arkadaşlar malum olay hakkında herkes kendi düşüncesini kesin doğruymuş gibi tartışmalarda hiç çekinmeden kullanıyor. Bende madem bu iddialarımızı fütürsuzca öne atıyoruz bari tartışma konusunda da görüşelim de ak koyun kara koyun belli olsun dedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Roger vs Xebec
Garp vs Wb
Rayleigh vs Shiki
Gaban vs Gümüş Balta
Bm da doğum iznine ayrılmıştır.

3 vs 3 diyordum ben ama burada da Xebec vs Roger, Garp düşünsem de Rayleigh ve denizcilerde Rocks tayfasıyla kapismistir diye düşünüyorum. Hem 2 vs 1 hemde tayfa vs tayfa diye düşünüyorum. O yüzden savaşa genel kapsamlı bakınca Denizci+tayfa ve Rocks tayfası diyorum.

2 vs At hırsızları all star team olmuştur. 2 vs 1 veya Wb'nin dahil olduğu durumda 2 vs 4 olmamıştır. Wb ya taraf değiştirmiş ya da kendi tarafına sektörü çekip oradan gitmiştir diye düşünüyorum. Aksi halde kendisine yakışmayacak bir duruma düşecek.

2 vs 1 veya denizciler(amiraller), garp ve roger korsanları vs rocks olmuştur. Fakat birbiriyle olan uyumsuzlukları vurgulandığı için, ilk olarak toplu vs olmuştur, daha sonra tayfa kaptanlarını bırakmıştır(wb?). O yüzden genel olarak 2 vs 1 olmuştur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık