Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Takım H vs. Takım M

Ayakta kalan son ikili hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    196
TAKIM H

Dracule Mihawk
Shanks

İki takımdan Haki ile ön plana çıkan ekip. Birisi dünyanın en güçlü aktif dört korsanından birisi diğeri Dünyanın en iyi Kılıç Ustası. Birbirleriyle yaptıkları uzun duellolardan ikili çarpışmada bir uyum gösterebilirler.

TAKIM M

Sakazuki
Borsalino
İki takımdan meyve gücüyle ön plana çıkan ekip. Denizcilerin şuan en tepesinde bulunan filo Amirali Sakazuki ve Denizcilerin en büyük savaş gücü olan 3 Amiralden Borsalino. Uzun mazileri bulunan bu ikili dövüş esnasında sağlam bir uyum gösterebilir.

NOT: İki tarafta hükümet köpekliğinden sıyrılan tek isim Mihawk.

Dövüş Arenası:
Thriller Bark.

Son düzenleme:
Güç dengesini sağlayan üç büyük güçten de birer isim var.

Bence baya denk eşleşme İki tarafta savaşta belli bir uyum yakalayacaktır. Takım çalışmasında geri kalacak isim yok bana kalırsa. Sakazuki, Kuzanı devirerek Donanmanın en güçlüsü olduğunu gösterdi. Ben Saka ve Teachi İmparator yakını olarak görüyorum. Shanks direkt İmparator zaten güncel ödülüyle de gösterdi Oda. Mihawk biraz muamma ama bana kalırsa hiçbir sağ kola kaybetmez ama Amiralde alamaz. Fujitora karşısında şansı vardır ama :D

Yani bana göre Shanks > Sakazuki > Borsalino >= Mihawk.

Alan taraf Ext diff alır. Şuan kararsızım.

Zerre kararsızlığım yok takım H alır.Shanks ve Mihawk hakkında çok ama çok az veri var elimizde Akaiunu ve borsalino bir nebze birşeyler gösterdi buna rağmen Oda'nın bende oluşturduğu histen dolayı bu 2 adamın assolist olduğunu ve güçlerini serinin sonlarına doğru gerçekten göreceğimizi düşünüyorum.

Zerre kararsızlığım yok takım H alır.Shanks ve Mihawk hakkında çok ama çok az veri var elimizde
:D

Zerre kararsızlığım yok takım H alır.Shanks ve Mihawk hakkında çok ama çok az veri var elimizde Akaiunu ve borsalino bir nebze birşeyler gösterdi buna rağmen Oda'nın bende oluşturduğu histen dolayı bu 2 adamın assolist olduğunu ve güçlerini serinin sonlarına doğru gerçekten göreceğimizi düşünüyorum.
Reis bence Kararsızlık olmalı ya İmparator seviyesini aşağı yukarı biliyoruz. Mihawkta Wanoya gelmemiş. Shanks ile imparator değilken vs atmış. Kendi ağızıyla Kral olmak beni geçmekten daha zor diyor. İmparatorların geçmek seni Kral yapmaz mı mesela ? Aramızdaki farkı görmek istiyorum diyor kendi de farkında o seviyede olmadığının. Sakazuki'nin seri açısından önemini vurgulamaya gerek yok. Borsalino ve Mihawk aşağı yukarı yakındır ama Sakazukide Shankstan çok aşağı değildir yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık