Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Türkçe Manga Video İnceleme

Evet arkadaşlar bu sefer bi video inceleme ile geldim.Youtube'de görüyorum adamlar oturup incelemelerini yapıyorlar bizimde türkçe cildimiz çıkmış neden bir video inceleme yapmıyayım dedim.. One Piece 1.cilt Manganın enine 111cm demişim o 11cmTabi bunu daha ziyade almak isteyen fakat yakından görme fırsatı olmayan merak eden arkadaşlar için hazırladım.Konuşma metni hazırlamamıştım bodoslama girdim konuşmada o yüzden:D kelime hataları falan mevcut tabi
Vampire knight manga incelemesi
[YOUTUBE]-s1g31MKpX0[/YOUTUBE]
Rosario + Vampire manga incelemesi
[YOUTUBE]qkbDPLWLmyw[/YOUTUBE]
Fullmetal Alchamist (Çelik Simyacı) mangasının incelemesi
[YOUTUBE]z4TXeWW1PUI[/YOUTUBE]
Minato'nun oğlu Naruto mangasının video incelemesi :D
[YOUTUBE]gfjDR36FPAA[/YOUTUBE]
Çok kasmasın diye diğer videoları spoiler içine aldım
[YOUTUBE]R5FFmggnz2w[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]UU1lxaMij6I4swqTTJP[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]hBzqWGgEErw&feature=share&list=UU1lxaMij6I4swqTTJPcqDYQ[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]nRutVJOnvZ0&feature=share&list=UU1lxaMij6I4swqTTJPcqDYQ[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]r5AyoVOMTy4&feature=share&list=UU1lxaMij6I4swqTTJPcqDYQ[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]UZstvp4m_jE[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]/dP3_dy2wKPg[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]W6AdIPXUfpU[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]Vsv35jem6Pg[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]w7U7S1aT7WY[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]3j1vEhsbtv4[/YOUTUBE]
Umarım beğenirsiniz iyi seyirler :D

Bayağı heyecanlı görünüyorsun kardeşim :D Konuşma şeklin kopardı :D (Belgesel sunucusu gibi aynı :D) Biraz izleyince farkettim r harfini söylemekte sorun var gibi.Yanılıyor muyum?

Eh daha önce bu tarz bi inceleme hiç yapmadım birazcık gergindim konuşma metnide hazırlamadığım için böyle bişi çıktı:D.Belki devamı gelir şu an elimde death note'de var onu yapabilirim belki.Naruto almayı şimdilik düşünmüyorum alsamda onu yapmaya gerek yok op ile aynı zaten :D

sesin kafamdakinden değişik çıktı ya:D güzel olmuş ama böyle aceleye gelmiş onun eksikliği var bir de siteden kalma alışkanlık ikide bir hatam olduysa affola moduna girmişsin:D tek diyeceğim keşke böyle sıkıştırmasaydında her cilt için bir part yapsaydın. He zaten söyleyecek şey bulmakta zorlanıyorum dersen o ayrı ama sanmıyorum şahsen ben olsam one piece le ilgili konuşmaya başlayınca sabaha kadar susmam herhalde:D

3.cü cilt için ekstra tanıtım ve yorumlar eklerim güzel yenilikler olacak.Sesim videodakinden birazcık daha kalın telefonda sesin farklı gelmesi olayı gibi:D.Bide çok uzun yaparsak izlenebilirliği olmaz sıkıcı olur az ama öz işe yarıyacak bilgileri ön plana koydum 3.ciltte yapılan yenilik ve ayrıntılara yer veririm.

koma

çok güzel tanıtmışsın almayı düşünenler için iyi bir referans olur

cicer_

Video incelemen için çok teşekkürler tebrikler Rownikal
İlklerin günahı olmazmış incelemeni başarılı buldum ben kendi adıma
Bi'tek konuşmalarda pek imla olmaz*
Rahat ol kasma telaffuzlarda
Arkadaş arasındasın zira evet
*Göreceğiz-bakacağız demene gerek yok görücez-bakıcaz veya nasıl kolayına geliyo'sa öyle de anlarız biz :good:

sesin kafamdakinden değişik çıktı ya:D güzel olmuş ama böyle aceleye gelmiş onun eksikliği var bir de siteden kalma alışkanlık ikide bir hatam olduysa affola moduna girmişsin:D tek diyeceğim keşke böyle sıkıştırmasaydında her cilt için bir part yapsaydın. He zaten söyleyecek şey bulmakta zorlanıyorum dersen o ayrı ama sanmıyorum şahsen ben olsam one piece le ilgili konuşmaya başlayınca sabaha kadar susmam herhalde:D
sesini bence sonradan değiştirmiştir:üzgünüm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık