Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Türkçe Light Novel Çeviren Siteler

Ücretsiz okumak için bunlardan en çok hangisini önerirsiniz?
İki büyük site var 'piyasada' Novelgünleri düzenli ama büyük oranda ücretliyken Epik Novel kurumsallık konusunda geride olan ama ücretsiz paylaştığı serileri de olan bir site.

Epik'in sıkıntısı premium paketler biriktikçe serinin okuyucuya maliyetinin yükselmesi. NG'nin üç farklı sistemi var. Günlük Taş, Aylık üyelik ve Tek alım. Hepsinde yaklaşık 100 bölüm 'tanıtım' altında ücretsiz. Tek alımda, bütün bir seriyi tek seferde, serinin uzunluğuna göre bir fiyat karşılığı alabilirken aylık üyelikte birkaç seriden oluşan bir paket alabiliyorsunuz.

Epik'in premium paket getirmeden 500 bölüme yaklaşan serileri var. Bunun yanı sıra 600-700 hatta 1000 bölüme kadar ücretsiz olup sonrasında paketler ile devam eden serileri var. Genel anlamda Ücretsiz okuma için Epik bir adım önde.

Ücretsiz sadece sitenin belirlediği bölüme kadar okuyabiliyorsun Epik'te, yani eğer seriyi bitirirlerse seriye para vermek her türlü zorundasın, burada da NG'nin sistemi devreye girip öne geçiyor.

Ücretsiz sadece sitenin belirlediği bölüme kadar okuyabiliyorsun Epik'te, yani eğer seriyi bitirirlerse seriye para vermek her türlü zorundasın, burada da NG'nin sistemi devreye girip öne geçiyor.

Kastettiğim Release That Witch, Xian Ni gibi premium paketi olmayan seriler. Boş bi vaktimde ilk mesajı güncelleyeyim. Baya geride kalmış çünkü.

Epik Novel ve Novel Günleri serilerini düzenledim. Gönül isterdi ki serilerin kısa özetini de yazayım ancak hem hepsini okumadım-okumuyorum- hem de işlerim yoğun. Yapabilen olursa mutlu olurum.

Silinmiş Üye

The beginning after the end novelini nerede bulabilirim acaba? Bilginiz var mı?
uzun zaman geçmiş ama yinede yazayım seri novel günlerinde "nihayetin ardındaki başlangıç" olarak geçiyor ve şu anda 311 bölümleri var tamamlandı mı bilmiyorum Bi yere kadar ücretsiz sonrası ücretli

Epik Novel sitesindeki Çin kaynaklı romanların kaldırılabileceğine dair bir duyum aldım. Kopya koruyucu da kaldırılmış. Sevdiği ya da okumak istediği serileri yedeklemek isteyenler biraz uğraş ile yedekleyebilir. Ne olur ne olmaz, yedeklemenizi tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık