Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Sun Ken Rock

Manga sohbette dolaşıyordum sonra fark ettim böyle bir serinin neden konusu yok :eek: Bende açmaya karar verdim.

Tür: Aksiyon, Adult, Komedi, Mature, Seinen

Yazan: Boichi

Çizen: Boichi

Konu: Ken, küçük yaşta ailesini kaybetmiş ve asi bir şekilde büyümüş bir gençtir. Aşık olduğu Yumi isimli kızın, doğduğu yer olan Kore’ye dönmesi ve polis olma idealini yerine getirmesi, Ken’i ateşler ve sevdiği kızın ve polis olma hayalinin peşinden, Kore’ye gider. Ama orada geçirdiği süre içinde işler istediği gibi gitmez ve Ken, kendisini hayal ettiğinden çok farklı bir noktada, gangsterlerle dolu yer altı dünyasında bulur. Güçlü adalet duygusu acaba Ken’i olmak istediği yere getirebilecek midir?

(Tanıtım Mnaki'den Alıntıdır.)

İndirmek için : http://mnaki.com/projeler/sun-ken-rock/

Online Okuma : http://www.turkcraft.com/Sun_Ken_Rock

Ben bu seriyi çok beğendim valla biraz büyüklere hitap eden bir seri ayrıca çizimleri çok güzeldir(Saçma kareler haricinde).

Bazı yerlerinde cinsel öğeler çok aşırı var bayağı aşırı var hatta herhalde yazarın neti yoktu öyle takılıyodu bilemicem ama genel anlamda süper bi seridir hele çizimleri efsanedir hala başlamayan varsa başlasın şiddetlen tavsiye ediyom valla,ama cidden bazı yerlerinde çok gereksiz eichhi var ve çizimleride güzel yani hem sayfa atlamak hemde atlamamak istiyosunuz neyse:D

Okuduğum en güzel serilerden birisidir. Cinsellik fazla olsa bile konusu için takip edilir ama abartırsanız bir günde bile bitebilir yani.

Cinsellik bazı ciltlerinde baya baya abartılsa da çizimleri tam anlamıyla mükemmel.
Kesinlikle okunmalı.

En başlardaki sözü için takip etmeye başlamıştım ama hentai arcıyla gözümden çok düşmüştü. Söz ise ''Devletler en büyük çetelerdir.'' türü birşeydi.

thosy

Çok iyi bir seri. Mafyalı, çeteli serileri sevmem ama Sun-Ken Rock kendini okutturuyor. Echi(yer yer hentaiye kaçan) yerler var diye okumayanlar, seriyi okuduktan sonra "Keşke daha önce okusaymışım." diye daha önce okumadıklarına pişman olacaklardır bence(tekerleme gibi oldu evet). :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık