Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Star Wars Evreninde Olsanız

Sith mi ? Jedı Mı ?

• Kullanılan toplam oy
    29

Üye silindi 1004

Güçlenmek istiyorsanız Sith olmak zorundasınızdır. Karanlık taraf kişileri daha çok ödüllendirilir. İnanılmaz güç kullanımlarını sadece Sith Lord'ları yapabilir (istisna 10-15 tane Jedi var tabii). Savaş Kruvazörünü yere çakmak gibi. Legacy tarafında gezegeni gezegene çakanını bile bulabilirsiniz. Bunun başlıca sebebi karanlık tarafın duygularla beslenmesi. Hırslandıkça, öfkelendikçe veya bir şeyleri arzuladıkça güce olan hakimiyetiniz artıyor. Eskiden Grey Jedicı takılırdım ama, gücün ortasında olunca çok fazla kasamıyorsunuz.

Sith Lordluğu iyidir. Ölü diriltmek, yara iyileştirmek gibi teknikler de karanlık taraftadır. Force Heal dediğimiz Grogu ve son filmlerdeki kızın yaptığı aslında baya yasaklı teknik. Grogu itin teki anlayacağınız.

Tabii Sith olmanın da bedeli var. Karanlık tarafa çekildikçe deforme oluyorsunuz. Çok kasıp Savaş Kruvazörüne Force Choke atacak seviyeye gelmişseniz vay halinize iyice garabete dönerseniz. Anakin bile Gollum'a dönmüştü. Obi-Wan insanlık yapıp bu çirkinliği maske arkasına sakladı.

Bana kalsa ben paralı asker olmak isterdim bi Mando olma fantezim yok. Gerçi kendilerine hayranım. Ama bir Han Solo ya da ne bileyim klon olsam falan yeterde artar bile.

Sithler senden güçlü birini bulduğunda seni kolayca feda edebiliyorlar.Kont dookuyu unuttuk mu yani?

Şu jedilere de kötü diyen insanları anlamıyorum gerçekten. Her şeyin altında bir neden arayıp sonra 1-2 falso görünce o tüm jedileri kötü yapmaz. Anakin ergen bir veletti ve jedi öğretisini anlamadı. Kenobi ile yaptığı savaşta zaten kenobi açık şekilde söylüyor. "Sen seçilmiş olandın! Sith'leri yok etmen gerekiyordu, onlara katılman değil! Güce denge getirecektin, karanlığa taşımayacaktın! " Bu sözler her şeyi açıklıyor. Karanlık taraf hep sithler oldu. Palpatine anakini yanına çekmek için jedilerin göründüğü gibi olmadığını filan zırvalıyordu. Adamın kötü düşünceleri seyirciye bile sirayet etmiş olmalı ki gerçek dünya da bile böyle düşünen insanlar var :D Saf iyilik diye bir kavram yoktur zaten. Kimse bunu başaramaz. Ama saf kötü olabilirsin çünkü çok kolay. Jedileri film açısından yorumlayacaksak yaşayanlar arasında en iyimser düşünen varlıklar aksini düşünen sith lordudur :D

Star wars evreninde olsam, savaşla ilgisi olmayan ama gücü de kullanabilen sıradan bir insan olmak isterdim. Kendi halinde takılacan en iyisi, yoksa bir ışın kılıcı darbesiyle el, kol vs gitme tehlikesi var. Hayat böyle geçmez yani, sıfır riskle kendimi doğada güçle yoğunlaşmaya adardım. Bu gücü ne için kullanacam o zaman derseniz bende bilmiyorum :D Güçlü olunca illa biri ile savaşmak ve birilerine boyun eğdirme düşüncesi saçma geliyor bana. Pek ala tarafsızda olunabilir. Etliye sütlüye karışmadan yaşayabilir. Son filmde skywalker bunu yapıyordu ama adamı yine aksiyona çekmeyi başardılar.

Son düzenleme:
Sithler çöp. Güçleneceğim ayağına çoluk çocuk katili olup kertenkeleye dönüyorlar. Tak gidip gayet normal bir insan evladı olarak fişlerini çekiyorsun gt gibi kalıyorlar. Jedi'ler tarikatçı olmasa on numara oluşum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık