Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Mensah temiz topa müdahaleden sarı kart aldı.
Josef dokunmadan penaltı yapıyordu, var olmasa bittiydik temiz.
Bak daha demin Rafael Larin'i ensesinden itti arkasından, kendi geri düşerken bi de tekme salladı.

Şu maçtan sonra yensek de yenilsek de farketmez, yönetim ne yapacak onu merak ediyorum ben.
Topal yine çalışıyor...

Maçı izlemiyorum valla ne desem yalan olur. BJK iyi oynuyor mu onu merak ediyorum ama...

Topal yine çalışıyor...

Maçı izlemiyorum valla ne desem yalan olur. BJK iyi oynuyor mu onu merak ediyorum ama...
4 kadro dışı, 6 koronalı, 1 kırmızı kart cezalısı ile idare ediyor Beşiktaş.

Problem o değil de işte, kendi sahanda hakem senle dalga geçiyor. Sergen hoca kenardan tepki gösteriyor sarı kart yiyor. Ama oyuncularda tepki yok. Sakıncalı bi durum var ortada yani.

Yönetim yüksek maliyetli ihtiyar oyuncuları gönderdi, yerlerine genç, uygun maliyetli ve iyi transferler yaptı.
3-4 yıldır geriden gelen maaşları güncele yetiştirdi.
Dilendi falan kampanyalar bişeyler yaptı yani, hepsine eyvallah iyi çalıştılar.
Ama şu tarz durumlarda sesini çıkarmayacaksan yönetim olarak, istifa et bırak. Kimseye dalga geçirttirme bizi. Böyle bişey yok yani batsın 3 puanı ya 3 puan falan istemiyoruz biz.

Eski seyirci, eski tribün olsa o hakem zor çıkar o stattan bak çok net söylüyorum.

Olay sadece fb'ye küfür ettiği içinse abartı, bjk-gs'ye etseydi sorun değildi ama fb'ye ederse mi sıkıntı :s E programa girerken niye bakmamışlar peki

Çok garip maçtı, iyi oynamadık, leş denecek kötü de oynamadık ama bulduğumuz pozisyonlar gol oldu. Diğer maçlarda da tam tersi 20 pozisyon bulup 2 gol zor çıkarıyorduk. MHY hazırlık maçında iyi oynamıştı, bu maçta bir şeyler beklemiştim attığı gol de bayağı iyiydi, Sosa'nın golünde de çok büyük paya sahip, çizgiden aldı topu. İyice forma girerse orta sahada forma savaşı bayağı karışabilir, en kötü durumda bile iyi bir yedek.

Cisse bu takımın as forveti olmaz, ikinci yarı sokulacak yedek forvet net olarak. Kaç tane kontra atak yedi sayamadım, aslında tam Samattalık maçtı.

Hem Caner'in olmaması hem bekte Lemos'un oynaması yüzünden bekler neredeyse hiç ileri çıkmadı, Pelkas ve Perotti biraz daha fazla şans buldu bu yüzden. Her topu Caner'e atıp şişirttirmesek as kadro oyun kalitesi olarak da iyi yerlere gelir.

Penaltı net penaltı, Perotti ikili mücedaleye devam ederek Gençlerbirliği oyuncusunun faul yapmasına sebebiyet verdi. Deneyimli bir savunma oyuncusu o riske girmeyip topu uzaklaştırdı.

Haftaya iyi oynarız umarım.

Eski maçlardan biri çıktı demin Youtube da karşıma. Sonra bir kaç maça daha baktım çok değişik geldi.
Adamların fizikleri efsane ya. Formalardan mı öyle görünüyor bilmiyorum ama adamlar canavar gibi geliyor izlerken. Şimdi ki futbolculardan hiç öyle bir hava almıyorum. Sadece bizim takımlardan değil EPL hariç şöyle görünen bir takım var mı şuan merak ediyorum...

Eski maçlardan biri çıktı demin Youtube da karşıma. Sonra bir kaç maça daha baktım çok değişik geldi.
Adamların fizikleri efsane ya. Formalardan mı öyle görünüyor bilmiyorum ama adamlar canavar gibi geliyor izlerken. Şimdi ki futbolculardan hiç öyle bir hava almıyorum. Sadece bizim takımlardan değil EPL hariç şöyle görünen bir takım var mı şuan merak ediyorum...

Tekrar g.amerikaya baksa keşke bizimkiler.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık