Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Spor Sohbet

'Genel Sohbet' forumunda Tombe tarafından 20 May 2018 tarihinde açılan konu

1. Sir_Croco23 Hisashiburi dana. Mugiwara

Sir_Croco23 (Hisashiburi dana. Mugiwara)
    Mesaj Sayısı 268
    Üyelik Tarihi3 May 2018
    Güzel olmuş güldüm.:D:D

2. killz0ne Mr.Pezemenk Z.o

killz0ne (Mr.Pezemenk Z.o)
    Mesaj Sayısı 6,277
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Deontay Wilder vs Tyson Fury efsane maç.
    Ben Wilder vs Joshua beklerken bu iyi oldu.

3. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 5,898
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Bu maç güzel olacak. Fury belli para peşinde çünkü vucudu bu dövüşe hazırlıklı değil acele ettiği çok belli. K.O olursa bir iki maça çıkıp emekli olur herhalde. Ya da bir şekilde joshua ile de dövüştürürler.

4. Kaizokou Gari itoryou iai shishi sonson

Kaizokou Gari (itoryou iai shishi sonson)
    Mesaj Sayısı 758
    Üyelik Tarihi7 Oca 2018
    Bu fenerbahçe insanın duygularıyla oynuyor her sene kötü başlayıp bizi sevindiriyor sonra kıl payı ile birinciliği kaçırıyor zaten birinci olamaz onu geçtim ama bi küme düşmeyi de beceremedi

5. Mug1wara Her çocuk özeldir.

Mug1wara (Her çocuk özeldir.)
    Mesaj Sayısı 1,367
    Üyelik Tarihi19 Mar 2013
  6. AntiNewEra (Fazia)
    Mesaj Sayısı 864
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Fener'in maçı şahane geçmiş bence, skor 0-0 olsa da.
    Şu sezon Fenerbahçe şuan dibi boylasa da her maç üstüne koyarak oynuyor. Benim gibi bir Beşiktaşlı için bile Fenerbahçe'nin oyunu daha keyifli ve umut vadedici şuan. En azından sorunlar çözülmeye çalışılıyor.
    İsmail kanatta Valbuena'dan da Barış'tan da daha iyi oynamış.net Aatıf ile Dirar kadro dışı kaldıkları için onları saymıyorum bile.
    İsmail solda devre arasına kadar inatla oynatılabilir, devre arasında Ayew'le ters oynayacak bir kanat oyuncusu şart.
    Ekici-Potuk-Topal kanserlerinden de kurtulsa Fenerbahçe, çok daha iyi olacağını gördük neticede bu maç. Bu bile yeter. Volkan kadro dışı kaldığından onu saymıyorum bile.

Gelelim Beşiktaş'a.
    1 - Oğuzhan penaltıyı çekerken kaleciye tüyo vermemek için topa bakarak şut çekmiş. Halbuki göz ucuyla Beto krala baksa Beto'nun şut çekilen yere zaten önceden yattığını görür, ona göre terse yatırırdı. Penaltı çekme sorumluluğunu üzerine alıyorsan, Beto'nun penaltılardan önce nasıl davrandığını aç youtubedan bi izle çok zahmet olacak biliyorum ama 17 milyon lira yıllık maaş alıyorsun birader, hak etmeye çalış birazcık hani.
    2 - Geçen maç son dakikada yapılan direk önü kapamama hatası bu maç telafi edilmiş, güzel.
    3 - Gene sağ kanattan gelişen bir atak. Gene Caner Erkin. Klasik her hafta yediğimiz gol. Göztepe dersine iyi çalışmış, tebrik ederiz. Asisti yapan elemanı istiyordum Beşiktaş'a, Andre Castro. Sosa etkisi yaratırdı çok net.
    4 - Lens kırmızı haketmiş, Fırat vermemiş.
    5 - Zaten stoperler Pepe ve Vida değilken, zaten defansif özelliği daha fazla olan Adriano sol bekte değilken, deli gibi hücumcuları olan Göztepe'ye karşı çift ön libero olarak Necip+Atiba girilmeliydi orta sahaya. Merkeze de defansif özelliği daha fazla olması sebebiyle Tolgay. Caner'in yedirdiği orta kafa golün bıraktığı etkiyle 2. gol gelmiş. Hatta kaçırdıkları 3. 4. goller saymıyorum bile. Defans yıkılmış baştan aşağı. Yenilmeyen golleri yedirttirmeyen isim Gökhan Gönül, stoperler değil. Babel stoperlerden daha geride 2. gol yenildiğinde dikkat ediniz.
    6 - Quaresma'ya sarı çıkarırdım ben o bacak kaldırmaya.
    7 - Ozi 10 numara oynuyorken gol atamadığımızı bile bile 4-4-2 değil de 4-2-3-1'de inat etmiş Şenol, teknik hata 2.

Edit : tek çare, Mbaye Diagne :at:

Son düzenleme: 22 Eki 2018 15:06
  7. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 975
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Mesut ne top oynadı be.

8. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 5,898
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Harbi adam ortalığı dağıttı. Yargı dağıttı bildiğin.

Bunu gören almanya:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık