Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Spor Sohbet

'Genel Sohbet' forumunda Acacia tarafından 25 Ağu 2014 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 2,663
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Cumartesi gününü bekliyoruz. Şampiyonuz inşallah. Tek üzüntüm takımım buraya geliyor ama ben gidemiyorum :(

2. Tombe 5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi Site Yetkilisi

Tombe (5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi)
    Mesaj Sayısı 1,819
    Üyelik Tarihi15 Nis 2015
    O iş belli olmaz şansız bir gol yersiniZ bütün seyir değişir

3. AntiNewEra (Fazia)
    Mesaj Sayısı 864
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Tosic'i satmışlar. Üzüldüm.

4. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 2,663
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    O ''İZ'' İzmir oluyor sanırım :D Öyle bir şey olmaz. Net bizde maç.

5. Tombe 5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi Site Yetkilisi

Tombe (5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi)
    Mesaj Sayısı 1,819
    Üyelik Tarihi15 Nis 2015
    Aslında yanlış yazılmış ama iyi oturmuş yoksa bir işaret mi:D

6. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 2,663
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Bilmem :D İyi denk getirmişsin ama hakkını vermek lazım :D Hayırlısı bakalım.

7. AntiNewEra (Fazia)
    Mesaj Sayısı 864
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    5 m € için Tosic'i göndermek nedir ya, tüm moralim bozuldu. Pepe'yi de Çin'e göndeririz. Mitroviç zaten gitti. Atiba da sözleşme yenilemiyor. Seneye stoperler Vida-Medel, ön libero Necip. Ön elemeleri zor geçicez.

Ex'den Next olmaz. Burak Yılmaz'ı da, Demba Ba'yı da, Gomez'i de, Aboubakar'ı da, Sosa'yı da istemiyorum. Bedava oynayacak olsalar bile istemiyorum. Yaşlı oyuncu alınmasın artık yeter, bıktık.

Gurbetçi de istemiyorum. Adamların kafa kayıyor Avrupa'ya, konsantrasyon 0. Sezon bitene kadar elemanların gitgellerini görmek istemiyorum ya yeter, ondan da bıktık. Kiralık gelenler de aynı şekilde.

Uçuk maaşlı adam da istemiyorum. Negredo'ya kim yıllık 4.350 m € maaş veriyor abi. Hadi Pepe neyse de, nabıyonuz ya. Böyle şeyler tüm takımın moralini etkiliyor. Yapmayın.

İnşallah yaşlılardan, gurbetçilerden ve kiralıklardan arındırılmış, izlemesi keyifli, dengeli bir kadroyla başlarız seneye.

8. Will of D. 卐 ϜϓſϞ 卐

Will of D. (卐 ϜϓſϞ 卐)
    Mesaj Sayısı 1,457
    Üyelik Tarihi23 Eki 2014
    Ben daha çok yengenin gidiyor oluşuna üzüldüm be:( [:D]

İyi bir jokeri kelepire satmışlar. Heralde Kulusici alırlar yerine.

Garrymize 10-15 teklif etmişler.Şaka mı la bu? Umarım 25den aşağı bıraakmaz bizimkiler.
    Tolgayı da almanlara kakalasınlar 7-8e yerine Emre Ababayı alırız..

9. AntiNewEra (Fazia)
    Mesaj Sayısı 864
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Medel satılırsa küserim.

10. Lynfield (x)
    Mesaj Sayısı 1,193
    Üyelik Tarihi6 Mar 2012
    Demba Ba büyük ihtimalle bize geliyor ama pek sevinemedim buna. Ha bu ara sezonda alınsaydı lafım olmazdı ama o fırsatı kullanmayıp gidip Vagner denen salağı aldık. :/ Belli ki ne Aboubakar ne Balotelli ne de bu ikisine benzer tipte oyuncu gelmeyecek. Vagner ve Negredo gönderilip yerlerini Ba ve Burak dolduracak. Avrupa Ligi için kötü değil ama yaşlıları doldurmaya devam ediyoruz, ligde yine puan kayıpları bol olur. :/

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık