Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Salonundaki Tipler

İyi akşamlar KF ahalisi. Bugün okuduğum ve gözlemlediğim kadarıyla spor salonunda buluna tipleri aktarmaya çalışacağım. Bildiğiniz gibi spor salonlarıına çeşit çeşit insan geliyor. Bu da ortaya değişik tiplerin ortaya çıkmasına sebebiyet veriyor.

1) Abicim/Hocam O Hareketi Yanlış Yapıyorsun Diyen Tip
En sevmediğim tiptir. Bunların çoğu hava atmak için söylüyor. Tek sen biliyorsun zaten hareketi zaten. O havalar falan sanki Mr. Olympia. Bak işine deyip bozmak ister ama neyse deyip geçiştirin en iyisi.

2) Yıllık Üyelik Alıp Birkaç Hafta Sonra Kaybolan Kişiler
Bir hevesle başlayıp değişimin o kadar kolay olmadığını anlayıp bırakır bu kişiler genelde. Salon bunların üzerinde dönüyor zaten :D Salon sahiplerinin en sevdiği tiptir bana göre.

3) Şu Fotoğraftaki Gibi Olmak İstemiyorum Abi Ya Diyen Yeni Üyei
İnsanın istesen de olamazsın diyesi geliyor ama bozmak istemiyor. Kim bilir kaç yıllık antrenman ve steroidlerin etkisiyle olan bir vücut zaten bu. KYK bursu alıp zengin kişilere bakıp o kadar zengin olmak istemiyorum demek gibi bir şey bu :D

4) Ayna Adamlar
Bunlar iki dakikada bir aynaya bakar.Tamam herkes bakıyor bazen de bunlar aynayla aşk yaşıyor :D Aynayla özel bir bağı var herhalde diye düşünüyor insan :D

5) Fotoğraf Çekmek İçin Salona Gelen Kişiler
Bunların işi gücü hava atmaktır. Özellikle Instagram!a fotoğraf yüklemek için gelirler.

6) Aldığı Ağırlığı Yerine Koymayan Kişiler
Şuradan şuraya ağırlığı yerleşirmek çok mu zor? Hele haltere bir sürü ağırlık koyup bırakanlara çok sövüyorum. İnsanın işi olunca mecburan ağırlıkları söküyor.

7) Ağırlıkları Biriktirenler
Üstteki tipe benzer. Bir sürü plakayı önüne yığıp sonraki hareketler için biriktirir.

8) Böğüren Adamlar
Tamam ses çıkart da bu kadar bağırılmaz ya. Bazıları bu işin suyunu çıkarıyor.

9)Aletleri İşgal Edenler
Aletlere oturup işleri bitmeyene kadar kalkmaz bunlar. Dönüşümlü çalışmaya karşıdırlar. Bir nevi tapuluyorlar.

10) Spordan Çok Muhabbet Eden Kişiler.
10 dakika spor yapıp 30 dakika çene çalarlar. Sizi de muhabbete tuttular mı bayağı zaman kaybı yaşatırlar.

11) Tüm Aletleri Gelişigüzel Çalışan Yeni Üye
Adı üstünde yeni üye olduğu için programı kavrayana kadar tüm aletleri dener.

12) Kendini gereksiz Zorlayan üyeler.
5 kilo kaldırabilecekken 10 kilo antrenman yapmaya çalışan kişilerdir. Bariz form bozukluğundan anlaşılıyor zaten aşırı zorlandığı. 5 ile yap düzgün yap kardeşim. Sırf hava.

13) Hareketi Yarım/Çeyrek Yapanlar
Üstteki tipe benzerler. Squat yaparken düzgün eğilmezler, Bench Press harketinde ağırlığı tam indirmezler.

14) Su Adamlar
Aquaman'in akrabalarıdır bunlar. Utanmasalar 5 kiloluk damacana gatirecekler. Tamam su içmek önemli de bu kadar su içmek çok da faydalı değil.

15) Şarkıya Eşlik Edenler
Kendini kulaklıktaki şarkıya kaptırıp salonda adeta konser verirler.

16) Yardımcı Olayının Suyunu Çıkaranlar
Özellikler Bench Press gibi hareketlerde ağırlığın çoğunu yardımcı arkadaşa taşıtırlar. Son tekrara doğru zorlanıp yardım alanları kastetmiyorum daha setin başında yardım alır bunlar. Ağırlığı azaltmak gibi bir şey varken ne gerek var böyle şovlara.

17) Klips Takmayanlar.
Ağırlığı kilitleyen klipsi takmaz bu kişiler. Başlarına kötü bir şey gelmesi muhtemel tiplerdir.

18) Koşucu Adamlar
Kardiyo iyidir de bunun antrenmandan daha fazla zaman alması çok da mantıklı değildir.

19) Salonun Müdavimi Aşırı Kaslı Adam
Bunlar çok bulunmazlar. Çok muhabbet etmeyip işini bitirip giderler. Uzun yıllar yaptıkları için aşırı kaslı bir görünümleri vardır.

20) Sucuk Adam
Etrafı göl yapacak kadar terler bunlar. Uzak durmak lazımdır.

21) Kız Görünce Abi Ağırlığı Arttır Diyenler
Özellikle Bench Press yaparken rastlanır. Önünden kızları arkadaşına ağırlığı arttır derler. Ağırlığın altında kalıp aklı başına gelsin diyor insan bunları görünce.

22) Aşırı Soru Soran Tip
Çok fazla soru sorar. İnsanı bir süre sonra bayar. Abi tozla mı yaptın? Kaç yıldır yapıyorsun? Ben de senin gibi olabilir miyim? Cinsel sorunlar yaşıyor musun? gibi bir sürü soru sorarlar.

Son düzenleme:
9 benim. Biri yanımda dikiliyorsa dönüşüm yaparım ama görüş alanımda yapmak isteyen biri yoksa alette oturur dinlenirim sdşlfjdsşflj

İyi akşamlar KF ahalisi. Bugün okuduğum ve gözlemlediğim kadarıyla spor salonunda buluna tipleri aktarmaya çalışacağım. Bildiğiniz gibi spor salonlarıına çeşit çeşit insan geliyor. Bu da ortaya değişik tiplerin ortaya çıkmasına sebebiyet veriyor.

1) Abicim/Hocam O Hareketi Yanlış Yapıyorsun Diyen Tip
En sevmediğim tiptir. Bunların çoğu hava atmak için söylüyor. Tek sen biliyorsun zaten hareketi zaten. O havalar falan sanki Mr. Olympia. Bak işine deyip bozmak ister ama neyse deyip geçiştirin en iyisi.

2) Yıllık Üyelik Alıp Birkaç Hafta Sonra Kaybolan Kişiler
Bir hevesle başlayıp değişimin o kadar kolay olmadığını anlayıp bırakır bu kişiler genelde. Salon bunların üzerinde dönüyor zaten :D Salon sahiplerinin en sevdiği tiptir bana göre.

3) Şu Fotoğraftaki Gibi Olmak İstemiyorum Abi Ya Diyen Yeni Üyei
İnsanın istesen de olamazsın diyesi geliyor ama bozmak istemiyor. Kim bilir kaç yıllık antrenman ve steroidlerin etkisiyle olan bir vücut zaten bu. KYK bursu alıp zengin kişilere bakıp o kadar zengin olmak istemiyorum demek gibi bir şey bu :D

4) Ayna Adamlar
Bunlar iki dakikada bir aynaya bakar.Tamam herkes bakıyor bazen de bunlar aynayla aşk yaşıyor :D Aynayla özel bir bağı var herhalde diye düşünüyor insan :D

5) Fotoğraf Çekmek İçin Salona Gelen Kişiler
Bunların işi gücü hava atmaktır. Özellikle Instagram!a fotoğraf yüklemek için gelirler.

6) Aldığı Ağırlığı Yerine Koymayan Kişiler
Şuradan şuraya ağırlığı yerleşirmek çok mu zor? Hele haltere bir sürü ağırlık koyup bırakanlara çok sövüyorum. İnsanın işi olunca mecburan ağırlıkları söküyor.

7) Ağırlıkları Biriktirenler
Üstteki tipe benzer. Bir sürü plakayı önüne yığıp sonraki hareketler için biriktirir.

8) Böğüren Adamlar
Tamam ses çıkart da bu kadar bağırılmaz ya. Bazıları bu işin suyunu çıkarıyor.

9)Aletleri İşgal Edenler
Aletlere oturup işleri bitmeyene kadar kalkmaz bunlar. Dönüşümlü çalışmaya karşıdırlar. Bir nevi tapuluyorlar.

10) Spordan Çok Muhabbet Eden Kişiler.
10 dakika spor yapıp 30 dakika çene çalarlar. Sizi de muhabbete tuttular mı bayağı zaman kaybı yaşatırlar.

11) Tüm Aletleri Gelişigüzel Çalışan Yeni Üye
Adı üstünde yeni üye olduğu için programı kavrayana kadar tüm aletleri dener.

12) Kendini gereksiz Zorlayan üyeler.
5 kilo kaldırabilecekken 10 kilo antrenman yapmaya çalışan kişilerdir. Bariz form bozukluğundan anlaşılıyor zaten aşırı zorlandığı. 5 ile yap düzgün yap kardeşim. Sırf hava.

13) Hareketi Yarım/Çeyrek Yapanlar
Üstteki tipe benzerler. Squat yaparken düzgün eğilmezler, Bench Press harketinde ağırlığı tam indirmezler.

14) Su Adamlar
Aquaman'in akrabalarıdır bunlar. Utanmasalar 5 kiloluk damacana gatirecekler. Tamam su içmek önemli de bu kadar su içmek çok da faydalı değil.

15) Şarkıya Eşlik Edenler
Kendini kulaklıktaki şarkıya kaptırıp salonda adeta konser verirler.

16) Yardımcı Olayının Suyunu Çıkaranlar
Özellikler Bench Press gibi hareketlerde ağırlığın çoğunu yardımcı arkadaşa taşıtırlar. Son tekrara doğru zorlanıp yardım alanları kastetmiyorum daha setin başında yardım alır bunlar. Ağırlığı azaltmak gibi bir şey varken ne gerek var böyle şovlara.

17) Klips Takmayanlar.
Ağırlığı kilitleyen klipsi takmaz bu kişiler. Başlarına kötü bir şey gelmesi muhtemel tiplerdir.

18) Koşucu Adamlar
Kardiyo iyidir de bunun antrenmandan daha fazla zaman alması çok da mantıklı değildir.

19) Salonun Müdavimi Aşırı Kaslı Adam
Bunlar çok bulunmazlar. Çok muhabbet etmeyip işini bitirip giderler. Uzun yıllar yaptıkları için aşırı kaslı bir görünümleri vardır.

20) Sucuk Adam
Etrafı göl yapacak kadar terler bunlar. Uzak durmak lazımdır.
1. şık en sevmediğim abicim bırak adam hareketi yanlış yapsın tamam mı geçen skull crusher'dayken başıma geldi ananı avradını yav.

Gitsem 10 olurum herhalde. O yüzden gideceğim zaman daha sakin yerleri tercih ederim ki milletin hakkına girmeyeyim. Eğlenceli konu olmuş dostum eline sağlık

Yazılanların çoğu ile karşılaşmadım hiç.

En son bı anımı yazayım.Efendi gibi cürümümü bilerek küçük ağırlık ile çalışıyorum.Benim çeyreğim anca edecek bir testestoron tırı yanaştı yanıma.Aldı ordan benim kullandığım ağırlığın 5 katını,ıh mıh diyerek 3 kere indirdi kaldırdı gitti.Ben 20 seferden 4 set yapıyordum.İlginc geldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık