Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Spawn

Spawn'ı Tanıyan Kaç Kişi Var

• Kullanılan toplam oy
    27

Tanıtım

Ölüp cehenneme giden, ama karısına yeniden kavuşabilmek için ruhunu şeytana satan Al Simmons’ın hikâyesini konu alan çizgi romanda anti-kahramanımızı hafızasını kaybetmiş, ancak muhteşem güçler kazanmış bir şekilde yeniden hayata dönmüş olarak buluruz. Spawn, bir yandan geçmişini ve güçlerini keşfederken diğer yandan da cehennemin karanlık güçlerine karşı amansız bir mücadeleye girişir.

90’larda sinema filmiyle de ülkemizde oldukça popüler olan Spawn, gelmiş geçmiş en başarılı çizgi roman karakterlerinden biri sayılır. McFarlane’ın kendine has çizgileri de cabası…

1992 yılında, çizgi romanlar dünyasındaki en unutulmaz karakterlerden biri ilk defa her şeyden habersiz toplumun üzerine salınmıştı.

Spawn başka hiçbir karaktere benzemeyen bir kahramandır. Bir hükümet ajanı olan Al Simmons, kendi adamları tarafından öldürülmüştür. Cehennemin derinliklerinden hayat döndürülen Simmons, New York’un yitip gitmiş arka sokaklarını korur. Spawn, geçmişine dair cevaplar ararken, onu yeryüzüne geri getiren karanlık güçler ile de münakaşa eder, düşmanlarıyla savaşır ve kendine beklenmedik müttefikler bulur. Olağanüstü yeni güçlerini dizginlemeyi öğrenirken onu geri getiren şeyin doğasını -ve arkasında bıraktıklarını- tam olarak kavramaya başlar.

Tanıtım yazısı alıntıdır.

Yüksek kalite çizgi roman bölümleri

http://readcomiconline.to/Comic/Spawn/Issue-1?id=20349

97 yapımı bir türlü remake'i gelmeyen sinema filmi için şurdan;

97-99 arasında 3 sezon yayınlanmış, başyapıt olan tv serisi için;

Son olarak Sega Genesis oyunu

Eline sağlık güzel bi tanıtım yazısı olmuş. Daha okumadım ama bu reyiz için okumayı planlıyorum.TOAA'dan bile güçlü diyorlar

Filmini izlemiştim 3 5 sene önce güzel tanıtım olmuş bide gücünün sınırı mı ne vardı diye hatırlıyorum

Clown iyi tasarlanmış bir karakterdi.

Son düzenleme:
Çizimleri efsane olan zamanında yazarın 18 yas ustu cizdigi icin elestriler aldigi marvelda kendi sirketini kurup cocuklugundan beri hayali olan karakteri çizmesidir şuana kadar 340 sayısı çıkmıştır yanlış hatırlamıyorsam gunsglier spawn diye yan serisi var oda 19 sayı felan türkçesini belli bir yere kadar okudum ilk sayılar gerçekten bence iyi çizgi roman güzel karanlık hikayeleri seviyorsanız okuyun ben ingilizceyi gelistirdekten sonra okumayı düşünüyorum.

İnşallah telif yemez bu linkler neyse atayım buldum internette:
Spawn Türkçe Okuma Sırası
Çizgi romanları indirip PC'de CDisplay programı, telefonda (android) Comic Screen uygulaması ile açarak Türkçe olarak okuyabilirsiniz.

Spawn Klasik Seri (1992)

Spawn Klasik Seri Sayı 8 (yukarıdaki linkte eksikti)

Spawn Klasik Seri Sayı 11

Spawn Klasik Seri Sayı 12-13

Spawn Klasik Seri Sayı 14-15

Spawn Klasik Seri Sayı 16-17

Spawn: Av (1994)

Medieval Spawn/Witchblade (1996)

Spawn: Kan ve Kurtuluş (1999)

Spawn: Armageddon (2005)

Spawn: Son Hamle (2008)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık