Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

kör topal

Smoker san sordummu bilmiyorum ama pirate warrior 3 te shanksın kızıl ışığı var kılıcını kaplayan ve kırmızı yıldırımları var onları hakiyle mi yapıyor ?

Denk güçte oldukları kesin. Bana göre tek tarafın sürekli bir galibiyeti olmamıştır. Bazen Roger, bazen de Beyazsakal kazanmıştır. Eğer Beyazsakal, Shiki gibi hırslı bir adam olsaydı ve zirveyi hedefleseydi, buna rağmen Roger Korsanlar Krali unvanını alsaydı, o zaman kesin bir üstünlükten söz edebilirdim. Beyazsakal o unvanı Roger öldükten sonra alıyor zaten. O yüzden ben de onlar gibi düşünüyorum.
pekala sende böyle düşünüyorsan kabul etmek zorundayım sanırım :artiz:
Birde tam olarak nerede karşılaştığımı hatırlamadığım bir şey var aklımda yeni dünyada Korsanlar Kralı ünvanı için Shanks'ın Luffy'i Wb'ninse Ace'i desteklediğine dair bunun aslı astarı var mıdır?

pekala sende böyle düşünüyorsan kabul etmek zorundayım sanırım :artiz:
Birde tam olarak nerede karşılaştığımı hatırlamadığım bir şey var aklımda yeni dünyada Korsanlar Kralı ünvanı için Shanks'ın Luffy'i Wb'ninse Ace'i desteklediğine dair bunun aslı astarı var mıdır?
Evet. Shanks, "Kolumu Yeni Çağ üzerine bahse yatırdım" derken, Luffy'den bahsediyor. Beyazsakal da Ace hakkındaki düşüncesini savaşta söylüyor zaten.

Evet. Shanks, "Kolumu Yeni Çağ üzerine bahse yatırdım" derken, Luffy'den bahsediyor. Beyazsakal da Ace hakkındaki düşüncesini savaşta söylüyor zaten.
Pekala Beyazsakal'ın Ace'i Korsanlar Kralı yapmak istemesi One Piece'i aradığını gösterir Roger'in ölümünden 20 yıl sonra bile One Piece'i bulamamış olmasını neye bağlayabiliriz eğer birbirlerine bu denli denk olsalar bulmuş olması gerekmezmiydi :confused:

Pekala Beyazsakal'ın Ace'i Korsanlar Kralı yapmak istemesi One Piece'i aradığını gösterir Roger'in ölümünden 20 yıl sonra bile One Piece'i bulamamış olmasını neye bağlayabiliriz eğer birbirlerine bu denli denk olsalar bulmuş olması gerekmezmiydi :confused:
Ace'in kendi bulması lazım, Beyazsakal bulursa ne manası kalır. Roger "İstersen sana Raftel'e nasıl gideceğini söyleyeyim." diyor, Beyazsakal "Hazineyle işim olmaz, yerini bilsem de gitmezdim" diye cevap veriyor.

795. sayı da dahil şu ana kadar bu sitede one piece'in hangi manga sayısı üzerine en çok tartışma/muhabbet döndü? Diğer bir deyişle Oda'nın en çok tartışma oluşturan sayısı hangisiydi? ( bu bir bilgi sorusu değil, site içi araştırma gerektirebilir. Boşuna uğraştırma dersen sorun değil, merak ettim sadece. )

795. sayı da dahil şu ana kadar bu sitede one piece'in hangi manga sayısı üzerine en çok tartışma/muhabbet döndü? Diğer bir deyişle Oda'nın en çok tartışma oluşturan sayısı hangisiydi? ( bu bir bilgi sorusu değil, site içi araştırma gerektirebilir. Boşuna uğraştırma dersen sorun değil, merak ettim sadece. )
Marineford Savaşı'nın olduğu bölümlerde tartışma çok dönüyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık