Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

'Sorularınız ?' forumunda Smoker tarafından 31 Tem 2015 tarihinde açılan konu

1. Jenque King of Dressrosa

Jenque (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 2,131
    Üyelik Tarihi16 Şub 2013
    Kaido dev zoanı yemiş bir ejderha olabilir mi?

2. Koray Üye

Koray (Üye)
    Mesaj Sayısı 871
    Üyelik Tarihi18 Oca 2016
    Antik zoan dinazor meyvelerinden birini bir devde görme ihtimalimiz nedir.
    Sence hakileri aynı çevrelerde güçleri aynı seviyelerde biri dev biri normal insan olan
    iki kişi Logia (atıyorum mera mera)meyvesini yese dev olanın logia tabanlı saldırıları daha büyük ve yıkıcımı olur yoksa meyve gücü olarak bir farkı olmazmı.

@amaneden aynı anda aynı şeyi yazdık çılgın gazeteci istihbaratı nereden aldın:alkis:

3. Charlotte Linlin (Mercury)
    Mesaj Sayısı 5,503
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    @Aiden ile bunu konuşuyorduk da, Oda'nın Elbaf için en güçlü ulus gibi bir açıklaması vardı değil mi? Varsa da nerede açıklamıştı?

4. Notanymore D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

Notanymore (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 1,314
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Hakilerin kullanıcısının kullanım şekline göre farklı yönlerde gelişip gelişmediğini merak ediyorum.
    Mesela gözlem hakisini farklı şekilde kullanan çok karakter gördük.
    Sanji, kadınlara karşı hassas olduğundan sanki onlarla telepati kurmuş gibi sadece varlıklarını değil, ruh hallerini sezebiliyor.
    Usopp, keskin nişancı olduğundan çok uzaktaki kişileri sanki dürbünle yaklaştırmışlar gibi detaylı şekilde görebiliyor.
    Katakuri ise geleceği görebiliyor. Gözlem hakisi en güçlü insanın o olduğunu düşünmüyorum ama sadece onda bu yeteneği gördük. Neden olabilir diye düşündüğümde ise Katakuri'nin ailesine olan bağına ve koruma içgüdüsüne ulaştım. Kardeşi onun yüzünden dövülmüştü. Belki artık böyle şeyler olmasını istemediği, geç kalmak istemediği için gözlem hakisini kullanırken bir yandan da olabilecekleri düşündüğü bir savaşma stili vardı ve bu onda geleceği görme yönünde ilerlemeye sebep oldu.
    Ki bunun tam tersi de mümkündür belki. Robin hiyeroglifleri okuyarak geçmişi görebilme yetisi geliştirebilir gözlem hakisi uyandırırsa.
    Gerçi bu teori oldu ama ben hakinin doğasını sorguluyorum.
    Luffy'nin bu bölümde Rayleigh'nin hakili tekniğini yapmaya çalışırken ki yorumları bende bu fikri uyandırdı.

Bu konuda bilgisi olan var mı?

Son düzenleme: 27 Mar 2019
  5. Shankss Red Force

Shankss (Red Force)
    Mesaj Sayısı 620
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Smoker selamlar
    Son sayıda Luffy dokunmadan vurabilmeyi öğrenmeye çalıştığını bu sayedede Kaidonun sert bedenini aşabileceğini söyledi
    Bunun mümkün olduğunu düşünüyor musun vede bu hususu nasıl yorumluyorsun
    Cevaplar için teşekkürler:good:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık