Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Selam @Smoker aklıma geldi de sormak istedim. Katakuri yıllardır korsan ve 48 yaşındaydı yanlış hatırlamıyorsam. Daha önce hiç yenilmediği mangada söylendi acaba hiç bir amiralle karşılaşmadı mı ? Yani cidden yenilgisiz derece de güçlü veya bir amirale denk gelebilecek birisi mi sence ?

Sence Roger ile Dragon arasında bir bağlantı var mıdır?

Will of D ve kayıp yüzyılla ilgili bir bağlantı olabilir gibi geliyor bana. Aynı amaç uğruna farklı yollardan giden dostlar olabilirler.

Roger, WB'nin Marineford'da dediği gibi bir D'nin gelip Will of D'yi gerçekleştirmesini bekliyor sanırım. Dragon da Will of D'yi kendi elleriyle gerçekleştirme yolunda ilerliyor olabilir.

Senin bu konular hakkındaki düşüncelerin nelerdir?
Bu çokça konuşulan bir konu, ama ben bir ilişkileri olduğunu düşünmüyorum. Roger çok sonra amacını bulmuş biri gibi görünüyor, Dragon ise başından beridir bu yolda.

Selam @Smoker aklıma geldi de sormak istedim. Katakuri yıllardır korsan ve 48 yaşındaydı yanlış hatırlamıyorsam. Daha önce hiç yenilmediği mangada söylendi acaba hiç bir amiralle karşılaşmadı mı ? Yani cidden yenilgisiz derece de güçlü veya bir amirale denk gelebilecek birisi mi sence ?
Mümkün. Katakuri bizim karşımıza Amiral olarak çıksaydı, kimse garipsemezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık