Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Daha demin One Piece'nin 776.bölümünde Franky Luffy'e Kaido'yu yenecek silah yapacağını söyledi.
Mangayı okuyorum ama mangada dikkatli takip edemediğim bir kısım mı oldu?
Franky bildiğim kadarıyla Kaido'nun evini inşaa ediyor.Bunun haricinde bir şey var mı

Ne zamandır aklıma takılıyor,biliyorum burada one piece ile ilgili soruları cevaplıyorsun ama ben yine de sormak istiyorum Naruto sage mode'a geçebilmek için bir yöntem geliştirmişti sage mode'a geçmiş klonunu çağırıyordu sonra onu yok edip sage mode'a geçmiş oluyordu.Orada 2 klon kullanmıştı.Onun yerine en azından 3 klon kullanıp belirli aralıklarla 1 klon diğer 2 klonu yok etse ve yerine yenilerini çağırsa sage mode sonsuza kadar sürmez mi?(yani aşırı zorlanmadığını düşünürsek)Bu yöntem Naruto'nun mu aklına gelmiyor yoksa mümkün değil mi?

Bu sbs de mi vivre karttamı bilmiyorum ama bir yerde jozu'nun fiziksel gücü veya saldırısı hakkında bir bilgi verildi mi ? Wb 'nin fiziksel gücüne eş falan diye

Animede Franky cp-9 a vermemek için antik silahlardan birinin planlarını yakıyordu, antik silah, planlarını Tom un hazırladığı ama çok tehlikeli olduğu için üretmediği (aklımda öyle kalmış) bir gemiydi. Mangada da var mıydı bu kısım?

Dragon u ne kadar güçlü görüyorsun? Ayrıca Shiki nin filosu vs Roger korsanlarında garip bir fırtına olayı olmuştu. Bunun Dragon un işi olduğu bariz gibi. Sence ilerde Dragon ile Roger arasında olan şeyleri görür müyüz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık