Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Güzel bir soru.İd 5.5 katı oluşturan adam Morley mi sence yada bu açıklandı mı ? Doğruysa sence oradan nasıl kaçtı düşüncelerin neler bu konular hakkında ?

Selamlar. Bonney konularından haz etmediğini biliyorum ama yine de sormak istedim.

Son bölümde gördük ki askerler Bonney'i Sorbet Krallığı'nın dul kraliçesi olarak gördüler. Bu da Bonney'in gerçekten Sorbet Krallığı'nın kraliçesi olabileceği ihtimalini doğurdu. Eğer durum böyle değilse:

1. O zaman Bonney, yaş ile beraber kendisinin ve üstünde güç kullandığı kimselerin fiziksel özelliklerini değiştirebilir mi?
2. Bonney birisinin yaşıyla oynadığında o kişi(eğer meyve sahibiyse) meyve gücünü yine kullanabilir mi?

Smoker selamlar
Amiral-Yonko soruları okudumda benimde aklıma takıldı sorayım dedim
Gücünü bildiğimiz amiraller
Akainu-Kizaru-Aokiji-Fujitora-Sengoku-(Garp)
-Bu isimler Yonkolar ile birebir kapıştıklarında hangisinin yonkoya zarar verme ihtimali var
-Mesela Kizaru 4 Yonko ile bire bir kapışsa hepsine karşı yenilir ama zararda verir diyecek olursak hangi yonkoya karşı daha çok zarar verir.
Kizaru vs 4 Yonko değil tabi:) ayrı ayrı vslerde
-Yaralı WB 3 Amirallede farklı şekilde vs attı 3ünüde bir şekilde ekarte etti ama ciddi yaralar alarak sağlıklı bir WB ne yapardı.
-Shanks bire birde ne yapabilir yada amiral statüsündekiler ne kadar zarar verebilir
-Kaido için durum bambaşka zarar görmeyen birisine amiral ne yapabilir hemde yonko bu kişi
Sorular belki aynı kapıya çıktı ama seni sıktıysa kusuruma bakma:)
Cevaplar için şimdiden teşekkürler Smoker:good:
Bu tarz sorulara cevap vermiyorum. Kusura bakma.

Selamlar. Bonney konularından haz etmediğini biliyorum ama yine de sormak istedim.

Son bölümde gördük ki askerler Bonney'i Sorbet Krallığı'nın dul kraliçesi olarak gördüler. Bu da Bonney'in gerçekten Sorbet Krallığı'nın kraliçesi olabileceği ihtimalini doğurdu. Eğer durum böyle değilse:

1. O zaman Bonney, yaş ile beraber kendisinin ve üstünde güç kullandığı kimselerin fiziksel özelliklerini değiştirebilir mi?
2. Bonney birisinin yaşıyla oynadığında o kişi(eğer meyve sahibiyse) meyve gücünü yine kullanabilir mi?
1. Gördüğümüz kadarıyla değiştiremiyor.
2. Kullanabilir diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık