Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Daha önce soran oldu mu bilmiyorum ama kafama takıldığı için sormak istiyorum. Bu Koca Ana korsanlarının istihbaratının çok iyi olduğu söylendi ama Stussy'nin CP0 olduğunu nasıl öğrenemediler?

Roger'ın zamanında Beyazsakal'a D.isminin gizemini açıkladığını biliyoruz.Peki bu anlatılanları Beyazsakalın tayfasından başkalarınında bilme ihtimali var mı? Yoksa kendine mi saklamıştır Newgate.
Sanmıyorum anlattığını. Olay ile çok ilgili değildi. Hatta ölürken aklına geliyor o konuşma.

Daha önce soran oldu mu bilmiyorum ama kafama takıldığı için sormak istiyorum. Bu Koca Ana korsanlarının istihbaratının çok iyi olduğu söylendi ama Stussy'nin CP0 olduğunu nasıl öğrenemediler?
CP birimleri büyük gizlilik ile çalışıyor. Stussy, Zevk Diyarı Kraliçesi unvanını alacak kadar yükselmiş yeraltı dünyasında. Kimliğini iyi gizlediyse, sorun olmaz.

Korsan bayraklarına baktığımızda her korsan bayrağının kendi kaptanlarının bir özelliği ile bayraklarının şekillendiğini görüyoruz. Luffy'nin şapkası, Shanks'ın gözündeki yara, WB'nin bıyıkları vs. BB'nin bayrağında ise 3 kurukafa var. Bu 3 kurukafa BB'nin 3. bir meyve yediğinin göstergesi mi sence?

Korsan bayraklarına baktığımızda her korsan bayrağının kendi kaptanlarının bir özelliği ile bayraklarının şekillendiğini görüyoruz. Luffy'nin şapkası, Shanks'ın gözündeki yara, WB'nin bıyıkları vs. BB'nin bayrağında ise 3 kurukafa var. Bu 3 kurukafa BB'nin 3. bir meyve yediğinin göstergesi mi sence?
2. meyve bile yememişken bayrağı öyleydi. Alakası olduğunu sanmıyorum.

İyi akşamlar Smoker. Soruldu mu bilmiyorum ama..
Lawın insanlardan kopardığı parçaları gerçek sahibi kontrol edebiliyor dimi?
Açıklayıcı olması için söyle örnek vereyim mesela Luffy kolunu kopardı Zoroya taktı,Zoronunkini de Luffye.
Bu durumda iki tane sorum var.
1- Değiştirilen kolu Zoromu kontrol eder yoksa hala gerçek sahibi Luffy mi?
2- Değişitirlen kol lastik özelliğini korur mu?
Bunlar açıklanmadıysa bile senin fikrini görmek isterim. Şimdiden teşekkürler.

İyi akşamlar Smoker. Soruldu mu bilmiyorum ama..
Lawın insanlardan kopardığı parçaları gerçek sahibi kontrol edebiliyor dimi?
Açıklayıcı olması için söyle örnek vereyim mesela Luffy kolunu kopardı Zoroya taktı,Zoronunkini de Luffye.
Bu durumda iki tane sorum var.
1- Değiştirilen kolu Zoromu kontrol eder yoksa hala gerçek sahibi Luffy mi?
2- Değişitirlen kol lastik özelliğini korur mu?
Bunlar açıklanmadıysa bile senin fikrini görmek isterim. Şimdiden teşekkürler.
1. Kolun sahibi ölmedikçe, kol üzerindeki kontrolünü kaybetmez.
2. Korur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık