Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Raizo ve grubunun Wano'dan ayrılma sebebi ne olabilir?

Jack'in Kin ve Kan'ın yerlerini öğrenmesine rağmen ısrarla Raizo'yu istemesi nedendir?

Jack, Raizo'nun Zou'da olduğuna nasıl bu kadar emindi?

Hocam kolay gelsin. Birkaç sorum var.

Karasakal ın karanlık meyvesi sayesinde diğer meyve güçlerini iptal etmesi söz konusu. Acaba Doflamingo nun kuş kafesi yada Craker ın bisküvi klonları gibi meyve tabanlı saldırılarda, meyve kullanıcılarını kendine çekerse saldırıları iptal olur mu?

Luffy nin herşeyin sesini duyma yeteneği var. Ama shirahoshi yada momonosuke gibi karakterlerde olduğu gibi hem duyup hemde emir verme ihtimali seri sonuna doğru olabilir mi?

Birçok ısı ve alev tabanlı meyveler gördük. Acaba yıldırımda görebilir miyiz. Nami nin portakal ağacında şimşek tabanlı bir meyve oluşacağını ön gördüğüm için soruyorum sadece.

One piece live action dizisi nin tam olarak çıkış tarihi belli mi?

Raizo ve grubunun Wano'dan ayrılma sebebi ne olabilir?

Jack'in Kin ve Kan'ın yerlerini öğrenmesine rağmen ısrarla Raizo'yu istemesi nedendir?

Jack, Raizo'nun Zou'da olduğuna nasıl bu kadar emindi?
1. Canavar Korsanları ülkeyi işgal ettiği için kaçtılar.
2 ve 3. Zo'nun Kozuki Hanesi ile olan bağını bildikleri ve oradan başka gidecek yerleri olmadığı için bu kadar emindi. Neden özellikle Raizo'yu istedikleri açıklanmadı.

Hocam kolay gelsin. Birkaç sorum var.

Karasakal ın karanlık meyvesi sayesinde diğer meyve güçlerini iptal etmesi söz konusu. Acaba Doflamingo nun kuş kafesi yada Craker ın bisküvi klonları gibi meyve tabanlı saldırılarda, meyve kullanıcılarını kendine çekerse saldırıları iptal olur mu?

Luffy nin herşeyin sesini duyma yeteneği var. Ama shirahoshi yada momonosuke gibi karakterlerde olduğu gibi hem duyup hemde emir verme ihtimali seri sonuna doğru olabilir mi?

Birçok ısı ve alev tabanlı meyveler gördük. Acaba yıldırımda görebilir miyiz. Nami nin portakal ağacında şimşek tabanlı bir meyve oluşacağını ön gördüğüm için soruyorum sadece.

One piece live action dizisi nin tam olarak çıkış tarihi belli mi?
1. Bilince bağlı yaratım varsa yok olur, Yoksa etki göstermez.
2. Olmayabilir. Çünkü Shirahoshi ve Momonosuke özel durumlara sahip.
3. Yıldırım türü yok başka. O yüzden sanmıyorum.

Heso Smo-san,

Normalde öğrendik ki, canlı varlıkların içindeki canlılar yada ruhlar hissedilemiyor yada Enel bu seviyede olmadığı için Nola içindeki Luffy'i hissedemedi. Fakat Kata bize K. Haki'nin ileri ki versiyonları olduğunu gösterdi. Cracker dövüşünde Luffy zırh içindekini hissedemiyor. Hatta zırhı kırdıktan sonra bile Cracker'e kim olduğunu soruyor yani onun aynı kişi olduğunu hissetmemiş hiç. Buradan şeytan meyvelerinin canlı ruhlar olduğu için içlerinde kalanların hissedilemediği düşüncesi doğrulanır mı? Bu durumda biri içinde şeytan meyvesini hissetmek veya şeytan meyvesinin içinde birini hissetmek imkansız mı olur? Bunu hissetmenin K. Haki'nin son seviyesi olduğunu düşünüyorum.

Merhaba hocam eski bölümleri izlerken aklima takildi.
Hasirsapkalari 2 yillik egitim suresinde egitim veren kisilerin cogunlugu taninmis ve alaninda uzman kisiler ama aklima takilan usopp u eğiten heracles hakkinda bir bilgi varmi kimdir bu korsanmi genel anlamda bir bilgi varsa paylasirsaniz sevinirim tsk ederim.

Heso Smo-san,

Normalde öğrendik ki, canlı varlıkların içindeki canlılar yada ruhlar hissedilemiyor yada Enel bu seviyede olmadığı için Nola içindeki Luffy'i hissedemedi. Fakat Kata bize K. Haki'nin ileri ki versiyonları olduğunu gösterdi. Cracker dövüşünde Luffy zırh içindekini hissedemiyor. Hatta zırhı kırdıktan sonra bile Cracker'e kim olduğunu soruyor yani onun aynı kişi olduğunu hissetmemiş hiç. Buradan şeytan meyvelerinin canlı ruhlar olduğu için içlerinde kalanların hissedilemediği düşüncesi doğrulanır mı? Bu durumda biri içinde şeytan meyvesini hissetmek veya şeytan meyvesinin içinde birini hissetmek imkansız mı olur? Bunu hissetmenin K. Haki'nin son seviyesi olduğunu düşünüyorum.
Cracker'ın durumu daha farklı. Bununla mukayese edilemez. Çünkü onun zırhı canlı değildi. Luffy zırhın kendisini Cracker sandığı için gerçek halini görünce şaşırıyor. Nola ise canlı bir varlıktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık