Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir önceki soruya verdiğin cebapta Tobi, Tobirama olabilir dedin...Bunu açıklayabilirmisin biraz ? Tobirama ölü ve mühürlü?
Tobirama'nın ölümü şaibeli. Takımını yolluyor, Hiruzen'i Hokage ilan ediyor. Öldüğünü gören yok. Edo Tensei'yi de bu adam bulmuş, kendi ruhunu başka bir bedene geçirip gizlenmiş olabilir. Naruto için imkansız bir durum değil bu.

Kolay gelsin Tobiramanın öldüğü kesin çünkü sarutobi vs orochimaruda edo tensei ile canlandırıldı ama başka bir bedene ruhunu aktarmış olabilir fakat edotensei ile geldiğinde ruhuda içindeydi sarutobi tarafından mühürlendikten sonra yoluna çıktık k.bakma tarzı bişey söylemişti.
Olabilir. İlerisi için bir plan yaptıysa, öyle demesi de normal. Mühürlenme olayına takılmaya hiç gerek yok. Muu-sama'da mühürlendiği halde hala ortada dolaşabiliyor. Benim düşüncem çok uzak bir ihtimal zaten.

1)Tsunadede sagemode çıkarmı sence ?
2)Sasuke emsyi rinnegana çevirirmi belki madaranın yardımıyla ?
3)Orochimaru tam olarak yok oldumu yoksa belirsizliğini halen koruyormu ?
1. Çıkmaz.
2. Rinnegan tam olarak nasıl açılıyor, bilemiyorum. Büyük bir duygu yoğunluğu sonrası açılma ihtimali var. Hal böyle olursa, Itachi öldüğünde açabilir.
3. Ororchimaru'nun genleri Kabuto'nun içinde. Yani 2-3 bölüm sonra tekrardan karşına çıkarsa şaşırma.

planet hulk'un çizgi filmini izledimde aklımda kalan 2 soru var bide başka karakterlerden de sorularım var

1.planet hulk'ta hulk neden normale dönüşmüyor(içinden bruce banner'ı çıkarmışlarsa çizgi filmin ilk başında ironman niye "dostum bruce" diye hitap ediyor)?

2.hulk o gezegende nasıl bu kadar zeki hale gelebiliyor?(yani şöyleki dünyadayken ve çizgi filmin ilk başlarında "hulk ezer", hulk yok eder" gibi cümleler kurabilirken çizgi filmin sonlarında "kurtarıcımı? dünyada bana sadece canavar derlerdi" gibi bir cümle kurabiliyor bu mantıksız değilmi?)

3.bu reptil kimdir marvel'in bir oyununda gördüm güçleri sanırım dinazora dönüşmek(istediği bir yerini dönüştürmek) ama senden bu karakterin hikayesinin özetininde özetini istiyorum(çok aradım hep ya mortal kombat oyunundaki reptil çıktı yada ingilizce:()

4.bu sentry'nin(ve void'in) tam olarak güçleri nelerdir?

Pek soru sayılmazda merak ettim bir ara Hulk'u çevirebileceğini söylemiştin çeviriyormusun yoksa vaz mı geçtin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık