Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Naruto rinnegan açabilir mi ? Açarsa nasıl açacak ? Rinnegan için hem Uchiha hem de Senju klanının gücü olması gerekiyor.Sen dedin hatta Rinnegan Uzumaki'lere çakraları çok olduğu için veriliyor.Belki Uzumaki klanının bir oyunu vardır.Herneyse yani Naruto Rinnegan açabilir mi?

Naruto rinnegan açabilir mi ? Açarsa nasıl açacak ? Rinnegan için hem Uchiha hem de Senju klanının gücü olması gerekiyor.Sen dedin hatta Rinnegan Uzumaki'lere çakraları çok olduğu için veriliyor.Belki Uzumaki klanının bir oyunu vardır.Herneyse yani Naruto Rinnegan açabilir mi?
Açamaz. Rinnegan açabilmesi için Eternal Mangekyou Sharingan'ı olması lazım. Seri içerisinde tek Rinnegan var zaten. Onun da asıl sahibi Madara.

Smoker seride beğenmediğin,saçma bulduğun,böyle olsaydı daha iyi olurdu dediğin yerler var mı ? Meraktan soruyorum.
Saçma bulduğum kısımlar elbette var ama seri içerisindeki mantıkla örtüştüğünden çok önem arzetmiyor. Tek takıldığım nokta alttaki arkadaşın söylediği gibi Mihawk'ın kılıcını nasıl çektiği olayı.

smoker ın beğenmediği noktalar zoronun ağzında kılıçla konuşması ve mihawkın kendinden uzun kılıcı çekmesi

haksız mıyım smoka :)
Sadece Mihawk konusuna takıldım.

Beyazsakalın giydiği şey denizci kıyafeti mi? (çok benziyor da)
Değil. Kaptan ceketi, beyaz olduğundan sana öyle gelmiş.

smoker harpy monenin meyve yediği kesin mi?
Değil. Law gelmeden önce insanmış. Yani onu o hale Law getirmiş de olabilir.

Hocam naruto ile ilgili birkaç sorum var.
1.sasuke ameterasu ile killer bee nin 8.kuyruklusunu yakarak yenmişti aynı şekilde 9 kuyruğuda yenebilirmi bu kuyruklu canavarlar ameterasudan kurtulamazlarmı?
2.raikage gaara yetişmese sence sasukeye yenermiydi yoksa ayağınıda sol kolu gibi kaybedermiydi
3.tobinin madaranın kardeşi izuna olma ihtimali varmı sence?

Hocam naruto ile ilgili birkaç sorum var.
1.sasuke ameterasu ile killer bee nin 8.kuyruklusunu yakarak yenmişti aynı şekilde 9 kuyruğuda yenebilirmi bu kuyruklu canavarlar ameterasudan kurtulamazlarmı?
2.raikage gaara yetişmese sence sasukeye yenermiydi yoksa ayağınıda sol kolu gibi kaybedermiydi
3.tobinin madaranın kardeşi izuna olma ihtimali varmı sence?
1. Gyuki ile Kurama arasında epey güç farkı var. Amaterasu ile yenilebileceğini hiç sanmıyorum. Diğer kuyrukluları alırsın bu teknikle.
2. Yenerdi. Bacağını da kaybederdi.
3. Hayır. Madara onun öldüğünü kendi söyledi zaten. Ben Tobi'nin Tobirama olduğunu düşünüyorum.

titanium

senço luffyi nasıl crocodile ye vurdu ya anlamıs değilim final battleda ?

hacı narutoda bu Space-Time Ninjutsu nedir açıklayabilirmisin ? narutonun wikiden baktımda ingilizcem az olduğu için tam anlayamadım ışınlanma gibi bişimi ?
Aynen öyle. Bu teknikle uzay-zaman sürekliliğini bozabiliyorsun. Yeni bir boyut açıp onun içinden ışınlanıyorsun ya da cisimleri o boyuta hapsediyorsun.

senço luffyi nasıl crocodile ye vurdu ya anlamıs değilim final battleda ?
Crocodile'a vurmanın anahtarı sıvı. Luffy'nin elleri de kanlı olduğundan vurabildi.

Bir önceki soruya verdiğin cebapta Tobi, Tobirama olabilir dedin...Bunu açıklayabilirmisin biraz ? Tobirama ölü ve mühürlü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık