Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıl sonraki robin uçma gücünü tam anlamıyla yapabilirmi malum bi tane uçan eleman lazım
Yapabileceğini düşünüyorum.

"OP de iç güdü ile irade gücü(haki) arasında bir bağlantı var mı yoksa iç güdünün farkı ne?" Bu soruda irade gücünün ne olduğunu belirtmişim zaten benim merak ettiğim iç güdünün ne olduğunu öğrenmekti. Bilgilendirirsen sevinirim.
İç güdü ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Brook ruhunu başka bedenlere koyup onların güçlerini ele geçirebilir mi?
Meyve güçleri bedenlerini terk etmemişse, geçirir. Brook sadece ölü bedenlere girebilir.

bunu bende merak ediyorum. Mesela beyazsakalın bedenine girseydi gura gura gücünü alırmıydı ?
Bana göre alırdı.

Şu sağdaki sarımsı rengi olan balıkadam Güneş Korsanları'nda idi. Ama Sabaody Arc'a girmeden önce uçan balık sürücülerine Hachi'yi getirmemişler miydi? Yoksa ben mi benzettim. :S Neden böyle bir çelişki oluşmuş?
Onun adı Macro. Korsanlığı bıraktıktan sonra köle tüccarlığı işine giriyor. Bir yanlışlık yok yani.

narutoyuda takip ediyorsun galiba onla ilgili sorcam
1- Tobi denilen maskeli şahısa, op deki b. hakisi olan biri, tobiye soyut haldeyken vurabilir miydi ?
2- Geçen narutonun bazı bölümlerini izliyordumda kakashi bir tane gölge klonu yapıyor, o klona 2-3 tane element saldırısı ve birde hidan tırpanı ile kesiyo, kakashinin klonu o kadar saldırıdan sonra yok oluyo ama narutonun klonuna 1 tekme atıyorlar yok oluyor sormak istedigim şu bu klonlar arasında dayanıklılık farkı varmı sonuçta ikiside gölge klonu
3- kuma zoronun kendini feda edişini görmese, tayfaya acımasa gerçekten luffy'nin dragon'un oğlu oldugunu bildigi halde hükümete götürür müydü ?
şimdiden teşekkürler, kolay gelsin..
1. İki farklı evren var. Yani vurulamaz.
2. Sanırım gölge klonları da eğitilebiliyor. Bu sayede daha dayanıklı oluyorlar.
3. Götürmezdi. Sadece tayfasının sadakatini sınamak için orda öyle davrandı.

kuma bizim tayfaya yardım ederken dragon'dan herhangi bir emir almadan mı yardım etti?
Evet. Hükümet tarafından oraya gönderilmişti.

Senço neden kizaru akainu vs aokiji işine karışmadı kizaru neden sessiz kaldı sence ?
Onun koltukta gözü yok. Hem fikrini söylese bile, etkisi olmazdı.

Buggy ve Shanks'ın Roger'ın gemisinde bi konuşmaları vardı bir de sanırım o bölümde Buggy'nin nasıl Şeytan meyvesi yediğini oğreniyoduk o bölümler anime veya manga da kaçıncı bölüme denk geliyor
Mangada 9, animede 5. bölüm.

Naruto ile ilgili sorular alıyorsan:
1.Naruto ve sasuke ilk sezon şelale başında savaşmışlardı savaşın kazananı sasukemiydi berabere kaldıkları söylemleri var.
2.şu an karşılaşsalar kim alır
3.Narutonun Op gibi kaç sene daha süreceği ile ilgili bir haber yayınlandımı?
1. Sasuke kazandı. Söylemleri sallama.
2. Ems'nin net gücünü bilmiyorum, ama bana göre Naruto alır.
3. Yayınlanmadı, ama çok bir ömrü yok. Maksimum 2 sene daha sürer.

hacı bişi sorucam çocuklar 2 hafta manga yok dediler ama 665 çıktı ne iş ? şimdi önümüzdeki Çarşamba manga varmı yokmu ?
Japonya'da tatil öncesi çıkan manganın scanı Pazar günü düşmüş olabilir. Bu Çarşamba manga olmaması gerek.

titanium

Ya bu crocodile vs luffy'de hani luffy kum hortumunun içine yumruğunu sallayıp croya vurup havaya fırlatmıştıya yani crocodile kum ona dokunan saten kuruyor derisi luffy'ninde elleri ıslak değildi ve crocodile logia nasıl olduda vurdu crocodileye luffy ?

Hocam bu rogerin 3. adamının isminde bronz çıkmadı..Teori yattı mı ? (gold,silvers,bronz diyeydi adamın ismi scopper gyabun )

Tobi şu an Madarayla savaşırsa yenilirmi?(ben yenilmez gibi görüyorum son mangaları okuyunca senin görüşünü merak ettim)
Sharinganın ems ve susanosu rinengana karşı avantaj sağlarmı?
birde nagato pain mi daha güçlü yoksa yashikomu nagato 7.pain olarak geçiyordu.

smoker san zoro da busoshoku haki olabilir mi neden
Olabilir. Çünkü Haki her insanda olan bir şey.

Ya bu crocodile vs luffy'de hani luffy kum hortumunun içine yumruğunu sallayıp croya vurup havaya fırlatmıştıya yani crocodile kum ona dokunan saten kuruyor derisi luffy'ninde elleri ıslak değildi ve crocodile logia nasıl olduda vurdu crocodileye luffy ?
Crocodile'a dokunan kurumaz. Sadece kanca olmayan eliyle tutarsa karşısındakini kurutabilir.

Hocam bu rogerin 3. adamının isminde bronz çıkmadı..Teori yattı mı ? (gold,silvers,bronz diyeydi adamın ismi scopper gyabun )
Adından bronz anlamı çıkıyor. Bakırın İngilizce'si, copper, adamın adı da Scopper Gaban. Zaten elemanların hepsinin adında bir farklılık var.

Gold Roger - Gol D. Roger
Silvers Rayleigh - Silver Rayleigh
Scopper Gaban - Copper Gaban

Tobi şu an Madarayla savaşırsa yenilirmi?(ben yenilmez gibi görüyorum son mangaları okuyunca senin görüşünü merak ettim)
Sharinganın ems ve susanosu rinengana karşı avantaj sağlarmı?
birde nagato pain mi daha güçlü yoksa yashikomu nagato 7.pain olarak geçiyordu.
Bana göre yenebilir. Çünkü bu adam bu yola Madara'yı hesaba katmadan çıkmıştı. Ondan güçlü olmasa böyle bir şeye cesaret edemezdi.
Nagato tek bedende aşırı güçlü bir karakter. Yahiko'nun bedenini kendi yarı ölü bedeni için kullanıyordu. Yani Nagato ezer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık