Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Son Savaşta Ne Olacak?

Savaşta neler olur?

• Amiraller Wano'ya gelir.

Kullanılan: 18 36.0%
  • Teach Wano'ya gelir.

Kullanılan: 7 14.0%
  • Shanks gelir.

Kullanılan: 2 4.0%
  • Hepsi gelir.

Kullanılan: 9 18.0%
  • Hiçbiri gelmez ve savaş şuanki kişilerle sonuçlanır.

Kullanılan: 14 28.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
İki amiral adaya gelir. Yanlarında ordu getirirler büyük ihtimal. Bizimkiler bir yandan amiraller bir yandan saldırırken BM fırsattan istifade Kaido'yu satar tayfasıyla evine döner ve böylece Kaido aradan çıkartılmış olur. Anasını bacısını yiyen kadına güven olmaz. Amirallerin iyice yıprattığı Kaido'ya ise son darbeyi Luffy indirir. Amirallarden biri Fuji olursa bir müddet beraber savaşabilirler bile.

Tayfa Wano da işleri bitince adadan ayrılır. Teach hali hazırda harap olmuş Wano'ya gelir.
Adada ne kadar ganimet varsa yağmalar ve adanın kontrolünü eline alır.

Wano arcı ve sonrası çok su götürür hikayenin yüzde 90 bitmiş olur.. Ondan sonrası zaman atlamaları vb olur bizimkinin toplam ordu sayısı 2 ye katlanır ve son durak olan son adaya yelken açarlar arada bir dev adası var orası kısa tutulur.BB her türlü wanoya gelecek ben 2 amiral beklemiyorum olursa 3 olur ve alt komutanların tamamı gelir.Sabo ne ara buraya gelecek onlar hala savaşıyordur yada kaçıyorlardır.

Ben şöyle düşünüyorum.

Kesin savaşta olacakların listesi:

Strawhats
Law ve ekibi
Marco ve ekibi
Supernovalar
Wanodakiler
Kizaru ve tanıtılmamış amiral
Boa ve Pacifistalar
Shanks

Bir ihtimal gelecek olanlar:

Sengoku (Law dolayısıyla çok büyük bir ihtimal gelecektir.)
Gecko Moria (Güç kazanmak üzere gelir.)
Blackbeard ve dolayısıyla Aokiji (Savaş sonuna doğru gelir.)

Çok az bir ihtimalle gelecek olanlar:

Mihawk (Ölmek için gelir.)
Buggy (Shanks veya Oda yüzünden gelir.)

Shanks Luffy'nin ödülünün arttığını gördüğünde yakında görüşeceğiz demişti. Shanks Luffy Kaido'yu indirdikten sonra Luffy'i Blackbeard, Amiraller veya Big Mom'dan kurtarmaya gelecek. Belki Big Mom'ın kaçması için göz dağı vermek üzere de gelebilir. Blackbeard gelirse Aokiji ihanet edip Luffy'i Crocodile gibi kurtarabilir. Yukarıda yazdığım kimsenin ölmeyeceğini düşünüyorum. Momonosuke ölebilir bunun üzerine zincirlenmiş ve başta kaybetme noktasına gelmiş Luffy açılıştaki gibi çıldırıp zincirleri kırıp Kaido'ya dalıp indirecektir. Law Momonosuke'ye ölümsüzlük verir mi bilmiyorum belki ölümsüz bir ejderha olarak Wano'ya ait bir simge haline gelebilir. Kaido gibi kötü değil iyi ölümsüz bir ejderha halini alabilir. Zoro'nun lanetli kılıcı hakkında da şöyle düşünüyorum takas olarak Wano'ya verdikten sonra Shiryu kılıcı çalabilir çünkü Zoro'nun muhtemel düşmanının da güç artışına ihtiyacı var bu da o kılıcı çalmasıyla mümkün diye düşünüyorum çünkü Oda boşu boşuna adama o kılıcı bıraktırmıyor. Shiryu'nun siyah bir kılıca ihtiyacı var ve Zoro için Oda kendi siyah kılıcını oluşturmasını isteyecektir.

Son düzenleme:
Teach'in Tüm Kek'e (eğer Wano'daki olaylardan haberdar ve Linlin'in adasında olmadığını öğrenirse) yol kitabesi için gitmesi onun açısından çok mantıklı olurdu. Tüm Kek'teki en güçlü ikili Kata ve Kraker. Teach'in tayfası bunları rahatça elemine ederler. Poneglifi almakta olduğu bilgisi de Linlin'e giderse Linlin adasına hızla geri dönecektir. Böyle bir senaryo daha güzel olabilirdi. Teach'in Linlin ile kapıştığı ve kitabeyi almayı başardığı haberleri de seriye hız ve heyecan katabilirdi.

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Bence abartılacak bir şey olmayacak ya. Hani tek bir adam birleşmiş güçlere tek başına girip tekme tokat dövmeyecek. Öyle epik bir sahne görmeyeceğiz.

5 ihtiyar gelir.

Im, ışıkları söndürmede kimlerin ışık olduğunu söyleyecekti(öyle bir şey işte). Shirahoshi ve Vivi zaten oradalar hemen hallederler, onlar değillerdir veya öyle olsalar da bizim ihtiyar delikanlıların ön plana çıkması için yeterli bir zorlu müsabaka görülmüyor. Teach'in peşinden giderlerse ya Teach bunları ya da bunlar Teach'i öldürecek, her iki türlüde iyi olmaz hikaye açısından. Zira henüz güçleri muamma olan iki grubun bu şekilde karşılaşma yaşayıp gösterilmemesi hoş olmamakla birlikte, Luffy anlatımlı merkezden kopmak demektir.

Hazır Linlin ve Kas yığını abimiz ittifak yapmışken bunların karşısında durabilecek bir grubun olması gerekir. Bu grupta seri başından beri gösterilen ve seviyeleri sürekli merak edilen 5 kadim ihtiyar olursa yakışır. Hem Luffy'i söndürmek için hem de LinKa ittifakını bozmak için gelmeleri uygundur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık