Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Son Savaşta Ne Olacak?

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Amiral Sakazuki tarafından 1 Nis 2019 tarihinde açılan konu

?

Savaşta neler olur?

 1. Amiraller Wano'ya gelir.

  2 oy
  22.2%
 2. Teach Wano'ya gelir.

  3 oy
  33.3%
 3. Shanks gelir.

  0 oy
  0.0%
 4. Hepsi gelir.

  3 oy
  33.3%
 5. Hiçbiri gelmez ve savaş şuanki kişilerle sonuçlanır.

  1 oy
  11.1%
 1. Amiral Sakazuki Beni Kükrerken Duy!

  Amiral Sakazuki (Beni Kükrerken Duy!)
  Mesaj Sayısı 172
  Üyelik Tarihi19 Oca 2019
  [​IMG]

  Sizce son savaşta ne olacak? Bana kalırsa böyle büyük bir savaş sadece BM Kaido Luffy arasında olmaz.Savaşın ortaları veya sonlarına doğru birileri gelecektir.Ne de olsa Yonkouları devirmek isteyen başka Yonkoular ve Denizciler var.
   
 2. Mesaj Sayısı 12,822
  Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
  Meyve kasmak amacında olan birinin Wano'dan uzak duracağını düşünmek... Bb'den bahsediyorum elbette. Bazılarına göre Bb, Tüm Kek'e gidecek. Bana göre ikisini birden yapacak. Tüm Kek'teki en güçlü ikili Kata ve Kraker. Bb tayfası bunları kıyma gibi dilimler. Poneglifi alır. Kata ve Kraker'in meyvelerinin Bb tayfasına göre olduğunu hiç zannetmiyorum. Bu nedenle Wano'ya gelmelerini bekliyorum. Özellikle de Burgess gibi fiziksel güç odaklı dövüşen biri için Wano bir cennet. Pizarro'dan da aynı şekilde bir zoan havası alıyorum. Ayrıca Wano'da Robin'in tekrar alıkoyulma ihtimali olabilir. Shiryu çok rahat alıp kaçar istese. Sonuç olarak Bb tayfasının Wano'ya gelmesi için çok sebep var.

  Amiraller.. Akainu, Kizaru'nun Wano'ya gitmesini istemedi. Ama tek başına gitmesini istemedi. Çünkü sakat bir yer. Ama bu hiç gitmeyecekleri anlamına gelmiyor bence. Akainu sağlam bir tertibatla(yanında en az iki amiralle) Wano'ya gelip sağlam korsanları yakalayacaktır. Hatta belki Kaido ve Bm'yi! Ryokugyu bu amirallerin içinde olur yüksek ihtimal..

  Shanks'ın bu sefer ortaya çıkacağını düşünmüyorum. Onu Elbaf'ta göreceğiz bence.

  Hülasa, Bb ve Marine Wano'ya gelecektir :good:
   
 3. Amiral Sakazuki Beni Kükrerken Duy!

  Amiral Sakazuki (Beni Kükrerken Duy!)
  Mesaj Sayısı 172
  Üyelik Tarihi19 Oca 2019
  BB'nin planlarına akıl ermez
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık