Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Sende serileri yarıda bırakma fetişi mi var roçe? :(
O sıra bir şeyler oldu vallahi bilemedim :/ BNHA falan Nanatsu falan gibi yan serilerde vardı yarım onları güncele çektim bir şekilde de bu korecanların bölümleri çok vakit alıyor :/ Otobüste falan okuyamıyorsun... Zaten otobüste totoyu zemin ile buluşturduğu zaman nadir oluyor insanın.

Birden drama döndü üzüldüm :D

Keşke ben de öyle olsam. Böyle serileri çok seviyorum ya. Güzel zaman geçirtiyor.
Yeni sulara yelken aç dostum bulursun bir şeyler. :/ Yalnız bölümler çok çok kısa. Güncel hiç çekilmez bu. Son bölüme geldiğimde uzun süre bırakırım artık. @RocheFelix bak ben de yarıda bırakacağım. Sen de bırakmışsın madem, uzun süre okuma da biriksin. :/

Yeni sulara yelken aç dostum bulursun bir şeyler. :/ Yalnız bölümler çok çok kısa. Güncel hiç çekilmez bu. Son bölüme geldiğimde uzun süre bırakırım artık. @RocheFelix bak ben de yarıda bırakacağım. Sen de bırakmışsın madem, uzun süre okuma da biriksin. :/
Okuyorum bir şeyler de, çevirileri falan sıkıntı oluyor. İngilizce okumak yoruyor beni.
Ben uzun süre ara verince karakterleri falan unutuyorum. Sonra baştan başlamam gerekiyor. Ona da gerek yok. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık