Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Katılıyorum. Ama seri manhwa kısmında çok bir şey göstermedi. Novel kısmından yürürsekte İngilizcesi olmayan arkadaşlar çok spoiler yer.
Manga tanıtım olarak tanıtıldı yaw burasi.

Novel spoiler ben de istemem açıkçası.

Ben cizimlerini çok sevdim. Novelini okumam yani. Böyle kaliteli bir çizer olan serinin mangasi ya da her nesi ise okunur. Igris, elfler falan çizimleri deli yükseltti benim motivasyonumu

Arkadaşlar beklemeden başlayın. Seri gerçekten iyi.

Ayrıca daha sung woo gibi başka çift uyanışlarda vardır. Böyle level atlamalı ilerleyen.
Onlarla karşılaştıkça işler sarpa saracak heyecan artacak :)

Not: daha eski uyanmışları kastediyorum.

Çizilmemiş yerleriyle ilgilenmiyorum şahsen.
Bende çizimleri çok beğeniyorum. Hikaye de ilginçleşecek gibi bakalım.

Manga tanıtım olarak tanıtıldı yaw burasi.

Novel spoiler ben de istemem açıkçası.

Ben cizimlerini çok sevdim. Novelini okumam yani. Böyle kaliteli bir çizer olan serinin mangasi ya da her nesi ise okunur. Igris, elfler falan çizimleri deli yükseltti benim motivasyonumu
Ben unutmuşum onu. Ayrı bir konu açılabilir tabi. Söylemek istediğim henüz çok fazla içerik yok mahwada ve ister istemez Novel okuyanlarda görüşlerini paylaşmak isteyecektir. Tabi Açarsanız konuşuruz orası ayrı.

Bu e-rank için küçümseme ve güç gösterisinden sonra şaşırma muhhabbetini biraz fazla tekrar etmiş yazar. Onun dışında güzel, animasyonu yapılsa izlenecek seri.

Bu e-rank için küçümseme ve güç gösterisinden sonra şaşırma muhhabbetini biraz fazla tekrar etmiş yazar. Onun dışında güzel, animasyonu yapılsa izlenecek seri.
Ana karakterin gücünü saklaması adet gibi birşey bir çok seride, bunun sayesinde ''reaksiyon'' bölümleri dediğimiz hype yapan sahneler çıkıyor. Yapmayan seri çok az novellerde.

Serideki ana karakterin bu kadar değişmesi hoşuma gitmedi. Ortada bir karakter gelişimi yok bir anda tak diye 180 derece döndü kişiliği.
Görünüşü de havalı olmaya çok zorlanmış. Tipi en baştaki hali ile kalsa çok çok daha iyi olurdu.
Ben bunun novel'ını okuyorum 232. chapter okudum en son, senin istediğin karakter gelişim S rank sonrası için pek fazla düşük rank işlenmiyor, başka karakterler de pek işlenmiyor açıkçası. Hikaye temel olarak S rank sonrası , adam bir hero oluşturma peşinde işte(dünya genelinde) ,en son 67 çıktı manga, novel olarak 82,83 chaptera falan denk geliyor sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık