Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] Solo Leveling (Spoiler)

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda DenizinŞövalyesi tarafından 29 Mar 2019 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Leffwn Erudemu

Leffwn (Erudemu)
    Mesaj Sayısı 656
    Üyelik Tarihi28 Haz 2014
    Goto Ryuji, Japonların S seviye avcılarından birisi.

2. Mesaj Sayısı 33
    Üyelik Tarihi3 May 2018
    Bilen varsa rica etsem söyleyebilir mi, novelde kaçıncı bölümde başlıyor bu sahne ? Tam olarak başlangıcı.

3. Leffwn Erudemu

Leffwn (Erudemu)
    Mesaj Sayısı 656
    Üyelik Tarihi28 Haz 2014
    https://serinovel.com/novel/solo-leveling/0/111 ve 112. bölümler.

4. TheSlashOfMihawk Luffy The Tekyemiş, Sanji The Arcprensesi

TheSlashOfMihawk (Luffy The Tekyemiş, Sanji The Arcprensesi)
    Mesaj Sayısı 3,536
    Üyelik Tarihi26 Eki 2018
    En güçlüsü bu muydu?

5. luffykun Üye

luffykun (Üye)
    Mesaj Sayısı 505
    Üyelik Tarihi2 Ağu 2011
    Japonların en güçlüsü bu. Jinwoo ile kapışacaklar. Yada en azından kapışacağını umuyor. Göreceli bir durum.

6. Death Knight rhaman31

Death Knight (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,809
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Seri güzel ve baya sardı.Ama ilerlemiştir diye yardırdım ki yapmaz olaydım güncele geldim :D Bu tarzların arasında en iyisi olmuş.Mmorpg hissiyatını veren en iyisi bu seri.Wow oynar iken düşündüm hep kendimi.Çizimler falan baya kaliteli.Her hafta mı çıkıyor bu ?

7. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 6,742
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Ekstra bir durum olmazsa haftada bir çıkıyor.

8. enerjimasuko (Üye)
    Mesaj Sayısı 432
    Üyelik Tarihi7 Mar 2019
    Seri güzel ama Mmorpg türünde en iyisi olma ihtimali düşük. Legendary Moonlight Scrulptor, King's Avatar gibi Novel serileri var. Novel olarakta yine LMS, King's Avatar, Overgeared, Shura Wrath, Rebirth of the Thief Who Roamed The World gibi serilerin yanında çok düz ve boş kalıyor. Benim favorim LMS'dir başlarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.

9. Death Knight rhaman31

Death Knight (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,809
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Varsa link alırım 1 dal madem bakalım ya.Ne kadar çeşitli seri olursa daha güzel olur tabi.

10. enerjimasuko (Üye)
    Mesaj Sayısı 432
    Üyelik Tarihi7 Mar 2019
    LMS'nin mangası da noveli de var. Mangasında şuanda güncelde(Manga olarak yoksa Novelin çok çok çok gerisinde mangası) internette aratırsan bulursun manga denizi adlı sitede vardı. King's Avatarında mangasının bir yere kadar türkçe çevirisi var onu da bulabilirsin. Bu tarz MMO novelleri normal novellere göre çok daha uzun olduğu için pek çevrilmiyor galiba onları da internetten aratıp bulabilirsin. LMS on numara seridir.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık